3. Bölüm Özeti – Hollywood Life


Jamie Lynn Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FOX

2. gün itibariyle Özel Kuvvetler: Dünyanın En Zor Sınavı, sadece 12 asker kaldı. Hemen 11 Ocak bölümünde, Jamie Lynn Spears bir gece daha kalabileceğini düşünmüyor. Çocuklarını özlediği için DS’den birine ağlıyor ve “boktan bir anne” gibi hissettiğini itiraf ediyor. Bilekliğini verir ve ayrılır.

Jamie Lynn ayrılan beşinci üye oldu Özel Kuvvetler. Jamie Lynn’in ayrılmasının ardından DS devreye giriyor Mel B onunla daha derine inmek için. İyi durumda olduğunu kabul ediyorlar, ancak “kendinden geçmeye çalışan büyük bir kendinden şüphe tohumu” olduğuna dikkat çekiyorlar.

Jamie Lynn Spears
Jamie Lynn Spears, 3. bölümde ‘Özel Kuvvetler’den ayrılıyor. (FOX)

3. Gün yeni bir testle başlar. Geri kalan askerler, özel kuvvetler tatbikatının yoğun baskısıyla karşı karşıya kalacak. Bir arabanın içinde mahsur kalırken su altına dalacaklar. Acemilerin geçebilmesi için su altında kalmaları ve nefeslerini 20 saniye tutmaları gerekir.

Carli Lloyd ilk sırada. Futbol yıldızı sinyalden önce elini direksiyondan çeker ve testi geçemez. Sırada Mel B var ve çok başarılı bir şekilde geçiyor. Dwight Howard, Hannah Brown, Gus Kenworthy, Beverley Mitchellve Kenya Moore hepsi de geçer. Mike Piazza ve Anthony Scaramucci emirlere uymadıktan sonra başarısız olur.

Nastia Liukin sonuncusu ve testi denemek isteyip istemediğinden emin değil. Klostrofobik olduğunu ve nefesini 10 saniyeden fazla tutamadığını söylüyor. Nastia’nın belirsizliği Gus ile pek iyi gitmez. Gus, “Şimdi iki tanesini bırakmak istiyor ve bu çok can sıkıcı,” diyor.

Nastia Liukin
Nastia Liukin, DS’lerden biriyle yüzleşir. (TİLKİ)

Remy, DS’den biri, testi ele alırken Nastia ile arabada. Tamamlayabiliyor ama yine de kendini hırpalıyor. Gus, onu bir saatliğine gölgeleyerek işlere yardımcı olmuyor. Arabanın dalmasının ardından askerler ağır çantalarını sudan çıkarmak ve sırılsıklam sırılsıklam halde taşımak zorunda kalırlar.

Nastia ayrılmak istediğine karar verir. Özel Kuvvetler çünkü özel muamele gördü. Gus aslında onu kalması için ikna etmeye çalışır. “Kendinden vazgeçme,” diyor ama Nastia çekip gidiyor. Nastia takım arkadaşlarını yüzüstü bıraktığına inanıyor. Mike ayrıca Nastia’nın kalmasını sağlamaya çalışır, ancak o çoktan kararını vermiştir. Nastia, DS’ye takım arkadaşlarından bazılarının onun özel muamele görmesinden rahatsız olduğunu söyler ve bu yüzden bilekliğini verir.

Gus Kenworthy
Gus Kenworthy 3. bölümde. (FOX)

Sadece 10 acemi kaldı. DS ekibi, analiz edilecek bir sonraki üye olarak Gus’ı seçer. Günün erken saatlerinde gösteriş yapmak konusunda onunla yüzleşirler ve o, onlarla neden huysuzlaştığı konusunda dürüst olur.

Gün biterken herkesin arasındaki gerilim tırmanır. Kenya, Mel B’nin sigara dumanından şikayet eder ve bu da Mel B’yi tahrik eder. Spice Girls ikonu hemen oracıkta ayrılmaya karar veriyor. Mike’ın Mel B’yi ortalıkta dolaştırma girişimi başarısız olur. Mel B, “Sanırım yapmaya karar verdiğim şeyi yaptım,” diyor. Bilekliğini teslim ediyor ve 3 gün sonra şimdi sadece 9 acemi var.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/jamie-lynn-spears-leaves-special-forces-episode-3-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir