29 Ocak Cumartesi Gecesi Canlı Yayına Kim Ev Sahipliği Yapıyor – Hollywood Life


Selena Gomez 'SNL' Teaser Mayıs 2022


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rosalind O’Connor/NBC

New York’tan canlı, Cumartesi gecesi! 47. sezon Cumartesi gecesi canlı iyi gidiyor ve koşucuyu göster Lorne Michaels gösteri sunucuları ve müzikal konukları seçimiyle henüz hayal kırıklığına uğratmadı. Bu hafta, oyuncu ve şarkıcı selena Gomez29 yaşında, ilk kez müzikal konuğuyla birlikte Studio 8H’de ev sahipliği yaptı Malone’dan sonra26, 14 Mayıs Cumartesi.

Owen Wilson52, sezon müzikal konuğu açtı Kacey Musgraves33, 2 Ekim’de. Düğün Kırıcılar star ayrıca 47. sezonda ilk kez sunuculuk yaptı ve bu uzun bekleyişin sinirlerini bozdu. “Topluluk önünde konuşurken gerçekten gergin oluyorum. Bu başlangıç ​​adreslerinden hiçbirini yapmadım ya da Cumartesi gecesi canlı sırf çok gergin olduğum için,” diye açıkladı arkadaşına bir yürüyüşte Kevin Nealon bir YouTube videosunda. Owen onu öldürdü ve hatta kardeşlerinden biraz yardım aldı. Andrew57 ve Luke50, açılış monologu sırasında.

Aşağıda bu haftanın şovu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Selena Gomez ‘SNL’yi İlk Kez Barındırıyor

Cumartesi gecesi canlı Selena Gomez’i ilk kez şov için ağırlıyor, başarısının altında Sadece Binadaki Cinayetler. Selena, en çok M kuşağından gelen bir izleyici kitlesi tarafından tanınır. Disney kanalı göstermek Waverly Büyücüleri 2010’larda, sihirli güçler için yarışan bir büyücü genç olan Alex Russo’yu canlandırdı.

Selena Gomez SNL Teaser Mayıs 2022
Selena Gomez, Mayıs 2022’de bir ‘SNL’ teaser’ı için. (Rosalind O’Connor/NBC)

Disney Channel dünyasındaki çalışmalarının yanı sıra Gomez, “Come & Get It” ve “Lose You to Love Me” gibi hit pop hitleriyle de tanınıyor. Diğer çabalar arasında HBO Max şovu yer alıyor. Selena + Şef, ünlü şeflerle işbirliği yaptığı ve 2020 yılının Eylül ayında lansmanı yaptığı makyaj serisi Rare Beauty.

Çıkışından iki gün önce Selena, oyuncularla bir teaser yaptı. Yardımsever Bryant ve Bowen Yang müzikal konuk Post Malone ile birlikte. Gergin olup olmadığı sorulduğunda, üçlü hem mecazi hem de kelimenin tam anlamıyla karıncaları pantolonunun altına sokma konusunda onunla dalga geçti.

‘SNL’ Müzikal Konuğu Bu Gece Post Malone

Post Malone ilk maçına çıkıyor SNL müzikal konuk olarak. Hip hop sanatçısı en çok hit single’ları “Better Now” ve “Too Young” ile tanınır. Selena ile birlikte yayınlanan teaser’da Mister Malone, izleyicilere zekice bir şakayla “Ben gerçekten bir pop yıldızı değilim” dedi.

‘SNL’ Saat Kaçta?

Cumartesi gecesi canlı yerel NBC bağlı kuruluşlarında 23:35 PST/EST ve 21:30 MT’de yayınlanıyor. Dizi aynı zamanda canlı olarak da yayınlanabiliyor. Tavus kuşu uygulaması.

SNL
Heidi Gardner, Ego Nwodim ve Bowen Yang 47. sezon için geri dönüyor. (Will Heath/NBC)

Bu Sezon ‘SNL’ Oyuncular

Cumartesi gecesi canlı dahil olmak üzere bu sezon gösteriye katılan bir dizi yeni oyuncuya sahip Andrew Dismukes, Sarah Sherman, James Austin Johnson, serseri Johnson ve Aristoteles Athari.
Michael Che ve Colin Jost 2014’te devraldıkları “Hafta Sonu Güncellemesi” sunucuları olarak rollerini sürdürüyorlar. Seth Meyers ve Cecily Güçlü. Geri dönen diğer oyuncu kadrosu şunları içerir: Pete Davidson, Yardımsever Bryant, Kate McKinnon, Kenan Thompson, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Alex Moffatt, Kyle Mooney, Chris Redd, Ego Nwodim, Melissa Villasenor, Bowen Yang ve Cecily.
SNL
Pete Davidson ve Colin Jost, 46. Sezonda ‘Hafta Sonu Güncellemesi’nde görülüyor. (Will Heath/NBC)
Beck Bennett ve Lauren Holt 47. sezondan önce ayrıldıklarını duyurdu. 36 yaşındaki Beck, çıkışıyla ilgili içten bir mesajla sosyal medyaya düştü. 27 Eylül’de “Seni seviyorum SNL” yazdı. “Seni çok özleyeceğim. Hayatımı tamamen değiştiren 8 yıllık olağanüstü insanlar ve inanılmaz deneyimler için teşekkür ederim. Çok eğlendim,” diye kaleme aldı, sizin de dikkatinizi çekecek bir dizi fotoğraf vurgusunun yanında. burayı görebilir.
29 Ocak Cumartesi Gecesi Canlı Yayına Kim Ev Sahipliği Yapıyor – Hollywood Life
Beck Bennett ‘SNL’den ayrıldığını duyurdu. (Instagram/Beck Bennett)

Lauren ayrıca bir yıllık koşusunun sonunu kutlamak için tatlı bir övgü paylaştı. “İnanılmaz insanlarla ne inanılmaz bir yıl geçirdim. Her zaman minnettar olacağım,” diye başladı komedyen. “Geçmiş, şimdiki ve gelecekteki tüm oyunculara selamlar… bu muhteşem ailenin bir parçası olmaktan/bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Bu üç harf her zaman kalbime neşe getirecek… SNL, seni seviyorum” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/whos-hosting-snl-tonight-4533370/

Yorum yapın