260 Dolarlık Peter Thomas Roth Retinol’ü 89 Dolara Alın ve Kırışıklıkları Azaltın


Bu serumun sahip olduğu çok sadık takip. Bu ravelere göz atın incelemeler bu sonuçların üstesinden gelemeyen alışveriş yapanlardan.

Peter Thomas Roth Retinol Fusion PM Serum Yorumları

Bir müşteri, “Kesinlikle hiçbir şey Peter Thomas Roth Retinol Fusion PM Serum ile karşılaştırılamaz. 3 hafta içinde 10 yaş daha genç görünüyorum. Bu harika ürünün bağımlısıyım. Ayrıca, aşırı derecede hassas bir cildim var ama hassasiyet sorunum yok. Peter’s Retinol Fusion PM Serum ile. Bu ürünü bir denemelisiniz. Aman Tanrım, aşığım!”

Bir başkası, “Hassas bir cildim var ve retinol kullanabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bu ürün aslında hassas ciltler için rahatlatıcı ve iş görüyor. Her sabah uyandığımda cildim cam gibi oluyor. Ucuz değil ama satın al.” dev bedeniyle indirime girince pişman olmayacaksınız!!!!!!!!”

Birisi, “Alın kırışıklıklarına yardımcı olmak için çok sayıda ürün denedim. Bunu günde iki kez kullanıyorum ve artık çizgilerimi neredeyse hiç göremiyorsunuz. Yaklaşık 8 haftadır kullanıyorum ve 60 yaşın üzerindeyim. Buna bayıldım. Ayrıca yardımcı oldu” Ellerim.”

Bir müşteri fışkırarak, “Bu serum kesinlikle harika! O kadar çok ürün denedim ve hiçbiri bunun kadar iyi çalışmadı. 65 yaşındayım ve hiç iyi bir cildim olmadı: Büyük gözeneklerim, yaşlılık lekelerim, yetişkin sivilcelerim, düzensizliklerim var. doku, vb. Bunu birkaç aydır kullanıyorum ve cildim önemli ölçüde iyileşti! Gözeneklerim, ince çizgiler ve kırışıklıklar eskisi kadar belirgin değil ve yaşlılık lekelerim daha açık. Cildim çok yumuşak ve parlak. uyan. Bu arada, gece yüzümü yıkadıktan sonra kullandığım TEK ürün bu. Diğer ‘gece’ kremlerimi ve serumlarımı beklemeye aldım ve onlara geri döneceğimi sanmıyorum.”

Bir yorumcu, “Şimdiye kadar bundan keyif aldım, yüzüm daha pürüzsüz ve boynumdaki kırışıklıklar bir hafta sonra neredeyse gitti, bunu otomatik gemide kullanıyorum ve yaptığım için memnunum, onun pm retinolünü kullanmaya devam edeceğim, gerçekten görüyorum Bu serumun faydaları.”

Bir müşteri, “Kız kardeşim Noel için bana bundan bir şişe verdi. Çok hassas bir cildim var. Göz kapaklarım çok uzun süredir kırmızı ve hassas. Bunu kullandığımda göz kapaklarımı da dahil ettim ve göz kapakları değişti. Artık onlar değil. yanık veya kaşıntı ve doku çok pürüzsüz ve serin. Bu sonuçlar için çok minnettarım. İkiliyi satın alıyorum!”

Birisi şöyle yazmıştı: “10 ay önce kapsamlı bir ayak ameliyatı oldum ve bu serumu yara izlerim için kullanıyorum. ÇOK azaldılar ve renkleri daha düzgün hale geldi! Bacaklarıma da serum sürüyorum. Hazır olacağım hemen yaz için!!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376455/peter-thomas-roth-flash-deal:-get-dollar260-worth-of-retinol-for-dollar89-and-reduce-wrinkles-overnight?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir