25$’a 3.700+ Konser Bileti Alın: Luke Bryan, Halsey ve Daha Fazlası


Bu ürünleri ve fırsatları sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Yaz siz farkına varmadan gelecek ve çoğumuz için bu, konserlere gideceğimiz anlamına geliyor. Tüm favori sanatçılarınızı görmek istiyorsanız ve Bütçenize sadık kalın, Live Nation’ın rakipsiz bir anlaşması var: bu yıl Kuzey Amerika’da 3.700’den fazla konser için hepsi bir arada biletlere sadece 25$ harcayın. Görebilirsin Luke Bryan, Halsey, Shania Twain, arka sokak çocukları, Dierks Bentley, Eric Kilisesi, O, Ejderha hayal et, John efsanesi, Makineli Tüfek Kelly, Nelly, Bir cumhuriyet, Shawn Mendes, piliçler, bu Kim, Wiz Khalifa & Mantık, Wu-Tang Klanı & nas, Zac Kahverengi Bantve daha birçok sanatçı inanılmaz bir fiyata.

Bu fırsat aynı zamanda canlı performansları da içermektedir. tezahürat ve RuPaul’un Drag Yarışı yayınlar. Ayrıca komedi şovlarına katılabilirsiniz. Chelsea İşleyici, Dave Şapeli, Nikki Glaserve George Lopez.

Konser Haftası onuruna, Canlı Ulus bununla hayranlara tüm Live Nation etkinliklerine erişim sağlıyor 25 dolarlık özel teklif. Ve evet, buna vergiler ve harçlar dahildir. Biletler ve katılan müzik sanatçıları, komedyenler ve diğer sanatçılarla ilgili ayrıntılar için kaydırmaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329387/3-700-concerts-25-luke-bryan-halsey-wiz-khalifa-shania-twain?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın