25 Doların Altında En Beğenilen 18 Nemlendirici: Dürüst Güzellik, Clinique ve Daha Fazlası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Hidrasyon her zaman önemlidir. “Yağlı” bir cildiniz olsa bile, durumu kontrol altında tutmak ve dengeyi sağlamak için iyi bir nemlendiriciye ihtiyacınız vardır. Cilt tipiniz ve yaşam tarzınız için mükemmel nemlendiriciyi bulmak zor olabilir. Ve dürüst olalım, çoğumuz için cildimiz günden güne kolayca değişebilir. artı, var Bu yüzden Nereden başlayacağınızı bilmenin zor olabileceği pek çok seçenek var.

Seçeneklerinizi daraltmak için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? İşte cilde hitap eden 25 doların altındaki en yüksek puan alan nemlendiriciler süper susuz, yağlı, akne eğilimli, kolayca tahrişve dahası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365944/18-top-rated-moisturizers-under-dollar25:-honest-beauty-clinique-mario-badescu-aveeno-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir