24 Saatlik Flaş Fırsat: Sadece 99 Dolara Samsung Galaxy A13 5G Alın


Biz bu ürünleri çok seviyoruz, umarız siz de beğenirsiniz. E! iştirak ilişkileri vardır, bu nedenle satın alımlarınızdan elde edilen gelirden küçük bir pay alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

İyi bir satışa direnmek zordur, değil mi? Bu, özellikle ani bir indirim söz konusu olduğunda ve alışveriş yapmak için zaman daralıyorsa geçerlidir.

24 saat boyunca QVC, Tracfone 6.5″ Samsung Galaxy A13 5G. Bu telefonu, istediğiniz kılıfı, USB-C kablolu bir duvar şarj cihazını, bir güç bankasını, bir araç şarj cihazını ve bir kuponu yalnızca 99$’a alabilirsiniz. Normalde, bu paket 547 dolara mal olacak. Bu telefon güzel, stressiz bir satın alma çünkü uzun vadeli bir sözleşme yapma baskısı yok.

Bunu yedek telefon olarak kullanabilir ve mevcut numaranızı koruyabilirsiniz. Veya değiştirebilirsiniz. Bu telefon sınırsız veri, dakika ve metin içerir. Baskılı ve düz renk seçenekleriyle seçebileceğiniz yedi telefon kılıfı vardır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361181/24-hour-flash-deal:-get-a-samsung-galaxy-a13-5g-for-just-dollar99?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir