24 Saatlik Flaş Fırsat: Sadece 85 $ karşılığında 362 $ Amazon Fire Tablet Paketi Alın


Alışveriş yapmadan önce ek bilgiler istiyorsanız, bunlara göz atın yorumlar memnun alışveriş yapanlardan.

Amazon Fire HD Tablet İncelemeleri

Bir müşteri, “Bu cihaz paranın karşılığını fazlasıyla veriyor! İnternetim, kitap okumam, yardımcı programlarım, takvimim ve çok daha fazlası var. Sadece altı günüm var ve sürekli bağımlısıyım. Harcadığım şeyin üç katı değerinde” dedi. günlük ihtiyaçlarımın çoğunu karşılıyor ve zaten yanımda olmadığını hayal bile edemiyorum!”

Bir diğeri, “Her şeyin ne kadar kolay gezinmesini ve küçüklerimin kullanmasına izin vermesini seviyorum. Küçüklerin Freetime’a indirdiği o kadar çok oyunla pil ömrü harika gidiyor ki buna değiyor! Kindle 7’miz vardı ve tablet ısınmak ve uzun süre çalışmamak.”

Bir müşteri, “Harika bir cihaz ve çok farklı şeyler yapıyor! Çocukların oyun oynayabileceği bir portala sahip olmasına bayılıyorum. Okuyabilir, TV, film, Facebook ve çok daha fazlasını izleyebilirim; sayamayacağım kadar çok şey var. Yıllarca dayanıyor. ! Şiddetle tavsiye ederim.”

Bir başkası, “Görüntü netliği ve girişe yanıt verme açısından ekran kalitesi harika. Pil ömrü, enerji yoğun görevlerin yerine getirilmesi sırasında bile oldukça uzun. Kamera hem yüksek kaliteli fotoğraflar hem de videolar çekiyor. Görünüm ve cihazın hissi de klas ve zarif.”

“Fiyatına göre Amazon Fire8’i geçemezsiniz. Ağustos ayında üç tane satın aldım ve bu alışverişlerimden çok memnun kaldım. Kızım kitap okuyor ve onlarla ilgili kitaplar dinliyor. Annesi bağlantıda kalabiliyor. Florida’da tatil yaparken evimdeyim. Ve telefonumda iyi bağlanmayan uygulamalara erişiyorum. Üç memnun müşteriniz var” diye yorum yapan bir müşteri.

Bir başkası, “Bunu ev güvenlik kameralarımı izlemek için kullanıyorum ve her zaman fişe takılıyorum. Sonuç olarak pil erken ölecek, ama umurumda değil. Tek bir uygulamada kaldığı için rahatsız olmuyorum. Yeterince ucuz. Bir yıldan fazla bir süredir 7×24 çalışan bir tane kullanıyorum ve henüz ekran hatası yok.”

Daha büyük fırsatlar arıyorsanız, bu vücut eksfoliyatörü 50 sente mal oluyor, 18.300’den fazla 5 Yıldızlı incelemeye sahip ve sonuçlar son derece tatmin edici.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350647/24-hour-flash-deal-get-a-362-amazon-fire-tablet-bundle-for-just-85?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir