24 Saatlik Flaş Fırsat: Dyson Ball Dik Süpürgede 225 Dolar Tasarruf Edin


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Ev işlerinden nefret ediyorsanız, ancak yine de temiz bir ev istiyorsanız, sadece daha etkili araçlara ihtiyacınız var. Dyson, yüksek kaliteli elektrikli süpürgeleri nedeniyle sevilen bir markadır. Aynı alanı tekrar süpürmeye gerek kalmadan kiri ve evcil hayvan tüylerini ilk seferde toplamada etkilidirler. Bunlar kesinlikle yatırıma değer, ancak ucuz değiller.

İndirim var çok şükür Dyson Ball Animal 3 EXTRA Dik Süpürge, 7 Aletle. Genellikle, bu modeli 615 $’a alabilirsiniz, ancak yedi aksesuarlı elektrikli süpürgeyi yalnızca 390 $’a alabilirsiniz; promosyon kodu gerekmez. Acele edin çünkü sadece bu fiyatı alabilirsiniz. Bugün.

Bu elektrikli süpürge bir sonraki seviye ve evinizin ulaşılması zor alanlarını temizlemenize yardımcı olan aksesuarlarla hayatınızı kolaylaştıracak. Sadece hayatını kolaylaştır. Dyson’ı alın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375035/24-hour-flash-deal:-save-dollar225-on-the-dyson-ball-animal-3-extra-upright-vacuum?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir