24 Saatlik Fırsat: Skechers Yıkanabilir Spor Ayakkabı ve Ücretsiz Kargo


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Güvenilir bir çift ayakkabı, gardırobun olmazsa olmazıdır. Uzun bir gün boyunca size destek olacak rahat ayakkabıları hak ediyorsunuz. Temizlemesi çok kolay olan ayakkabılar daha da iyidir.

bu Skechers Slip-ins Yıkanabilir Mesh Summits Spor Ayakkabı hafızalı köpük konforlu iç taban ve topuk yastığı ile son derece rahattır. Size destek verirler ve ne kadar yürürseniz yürüyün yumuşak adımlarla ilerlemenizi sağlarlar. Ayrıca makinede yıkanabilirler, bu da hayatınızı çok daha kolaylaştıracak. Spor ayakkabılarınız her zaman temiz ve yeni görünecek.

24 saat boyunca, sadece 70 $ karşılığında bir çift alabilirsiniz. QVC. Yeni bir QVC müşterisiyseniz, promosyon koduyla 50 ABD doları tasarruf edebilirsiniz YENİQVC50. Alışveriş yapmak için daha fazla neden mi arıyorsunuz? QVC’de Ücretsiz Gönderim Günü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1381008/24-hour-deal:-skechers-washable-sneakers-and-free-shipping?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir