24 Aktris Annie Wersching 45 Yaşında Hayatını Kaybetti


Televizyon dünyası bir tanesini kaybetti.

24 aktris Annie Wersching 29 Ocak’ta kanserle savaştıktan sonra vefat etti, temsilcisi E’ye onaylıyor! Haberler. 45 yaşındaydı.

Wersching’in kocası, onun ölümünün ardından Stephen Dolu olduğu kadına yansıdı. Full, 29 Ocak’ta E’ye yaptığı açıklamada, “Bugün bu ailenin ruhunda büyük bir boşluk var. Ama bize onu doldurmamız için araçları bıraktı,” dedi! Haberler. “En basit anda mucizeyi buldu. Dans etmek için müziğe ihtiyaç duymadı. Bize maceranın seni bulmasını beklememeyi öğretti. ‘Git onu bul. Her yerdeler’. Ve onu bulacağız.”

Çocukları paylaşan Full, kişisel mirasının bir resmini çizmeye devam ediyor Freddie12 ve Ozzie9, ile Werschingrahmetli eşiyle ilgili bir hatırasını paylaştı.

“Oğullarımızı, hayatının gerçek aşklarını, dolambaçlı garaj yolunda ve caddede sürerken, biz işitme mesafesinden çıkıp dünyaya gidene kadar BYE! “Çaldığını hala duyabiliyorum. Güle güle dostum. ‘Sizi seviyorum küçük aile…”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363074/lessigreater24lessigreater-actress-annie-wersching-passes-away-at-45?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir