23.800’den Fazla 5 Yıldızlı İncelemeye Sahip Bu Sürtünme Önleyici Balsam, Bir Yaz Temelidir


Alışveriş konusunda emin değilseniz, Amazon’dan alışveriş yapanların bu övgü dolu incelemelerine göz atın.

Body Glide Orijinal Sürtünme Önleyici Balsam İncelemeleri

Bir başkası fışkırdı, “Omg bu şey en iyisi! Ben tombul bir kızım ve geçenlerde her gün 90° ve %70 nem oranıyla Tayland’a gittim. Bu şey beni atlattı! Giyebildim. sürtünmesiz elbiseler ve şortlar! Ve sadece sabahları ve gün ortasında bir kez başvurmak zorunda kaldım! Hayatım sonsuza dek değişti şimdiden iki tane daha sipariş verdim!”

“Bu ürün bu sorunu çözüyor. Günde 10 mil yürümeye başladım, normalde 5. milden sonra beni alması için birini aramaya hazırım. Yorgun olduğumdan, yorgun olduğumdan, kaslarım ağrıdığından değil. Şişman kalçalarım birbirine sürtündüğü için Birlikte Survivorman için denediğim gibi ateş yakmaya çalışıyorum. Yürüyüşümden önce bunu giymeyi hatırladığım sürece (deodorant gibi uygulandı) tamamen tahriş olmadım. Bu ürün bir cankurtaran,” bir Amazon müşterisi yorumladı.

Ürünün bir hayranı, “Bu ürünü bulduğuma çok sevindim. Kıvrımlı bir kadınım, bu yüzden sürtünmeye yabancı değilim. En uzun süredir uğraştığım bir şeydi. Şu anda Biraz kilo vermeye çalışıyorum, bu yüzden akşam işten sonra eğirme kursuna gidiyorum.Uygun kıyafet giydiğimde bile, uyluklarımda kızarıklıklarla karşılaşacağım.Bu sadece biraz değil ya da kötü artık bisiklet sürmek istemememe neden olan nokta.”

Bir alışverişçi, “Bu şeyler plaj tatilimi kurtardı. Oğlum suda oynamaktan ve sonra ıslak şortuyla etrafta dolaşmaktan her zaman kötü bir şekilde tahriş oluyor ve kızarıklık oluyor. Genellikle günün yarısında gitmeye hazır, çünkü çok acıyor , sonra o koltukta otururken döküntüyü desitin ile kaplayarak eve gidiyor.Bunu her gün sahile gitmeden önce uyluklarının iç kısmına sürüyoruz ve hiç pembemsi bir cilt olmadı, kızarıklık önemli değil!! yağlı ve kokusuz bir deodorant gibi pürüzsüz ve renksiz devam ediyor. Kesinlikle bir cankurtaran!!!”

Başka bir kişi, “Bebek pudrasından kurtulun, bu ürün harika ve daha uzun süre dayanıyor. Söyleyebileceğim bir kuruş yok. Aslında her gün kolayca kaşınıyorum. çok fazla ayakta durmasaydım bir gün. O zaman sadece bir iki saat sürerdi.Bu şeyler bütün gün sürer.Bütün gün ayakta olacağımı bilsem normalden daha fazlasını giyerim. Bunu birkaç yıldır kullanıyorum ve benim en önemli tuvaletim. Hayatımın geri kalanında kullanacağım.”

Bir Body Glide hayranı, “Bu, hayatımı değiştiren bir ürün, yemin ederim. Sadece birkaç haftadır elimde ama her sabah kullanıyorum çünkü okul için etek giymem gerekiyor. Daha büyük kalçalarım var. ve birbirine sürtüyorlar, inanılmaz ağrılı ağrılı noktalara neden oluyorlar.Bu ürün, uyluklarım birbirine sürtündüğünde koruma sağlıyor, bu yüzden acı çekmiyorum.Çok memnun olduğum bir kokusu yok. çalışırken denemedim ama eminim bununla ilgili başka incelemeler de vardır. Umarım daha fazla ürününü denemeyi umuyorum. Çok mutluyum!!”

“Uyluklarınızı sürtünmeden koruyorlar. AMA bence daha önemli olan şey – sahip olduğunuz her türlü sürtünmeyi iyileştirmeye yardımcı oluyorlar. Unutkanım bu yüzden dışarı çıkmadan önce bunu kullanmayı unutuyorum ve eve geliyorum ve uyluklarım ağrıyor. Ama bunu uygularsanız, yarasadan ağrının yaklaşık %90’ını hafifletmeye yardımcı olur. On dakika kadar daha bekleyin, tekrar uygulayın ve ağrının geri kalanını hafifletecektir” diye yazdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335020/anti-chafe-balm?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel