212 Dolar Değerinde Güneş Kreminde 65 Dolarlık Fırsatı Kaçırmayın: EltaMD, Tula ve Daha Fazlası


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Siz farkına bile varmadan yaz burada olacak. Birçoğumuz için bu, çok sayıda eğlenceli seyahat planı ve dışarıda daha fazla zaman geçirmek anlamına gelir. Yazın başlangıcı, güneş kreminizi sürmeniz için harika bir hatırlatmadır. Evet, bu günlük bir alışkanlık olmalı, ancak bazen cildiniz için en uygun güneş kremini bulmak biraz deneme yanılma gerektirebilir.

Hala güneş kreminizin peşindeyseniz, Dermstore’da kontrol etmeniz gereken çok şey var. bu Dermstore x The Skin Cancer Foundation Güneş Koruma Kiti 212 dolar değerinde güneş kremi var ama sadece 65 dolar. Bu, farklı güneş kremlerini tam fiyatı ödemeden denemenin akıllı bir yoludur. Bu paket, tarafından önerilen EltaMD güneş kremini içerir. Julianne Hough, Witney carson, Delilah Belle Hamlin, Caelynn Miller-KeyesVe Danielle Olivera. Tula Protect Glow Günlük Güneş Kremi, sizin için bir seçimdir. Olivia Culpo Ve Rachael Kirkconnell E’ye tavsiye edilir! alışveriş yapanlar Colorescience’dan fırçayla sürülen bir güneş kremi var. Miami’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız Doktor Nicole Martin tavsiye edilen.

bu paket ayrıca COOLA, MDSolarSciences, Supergoop!, Jane Iredale ve La Roche-Posay güneş kremlerini içerir. Yeni favori güneş kreminizi bulun ve bu değer seti ile paradan tasarruf edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375103/don't-miss-this-dollar65-deal-on-dollar212-worth-of-sunscreen:-eltamd-tula-supergoop-la-roche-posay-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir