2023’te Deneyebileceğiniz 11 Eğlenceli-Pratik Saç Bakım Ürününü İnceleyin


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Ah, kış. Statik yapışma, kuru ofis havası ve ara sıra biraz umutsuzluğun mevsimi. Havalar kasvetliyken, güneş hiç doğmamış gibiyken ve tatilin heyecanı yatıştıktan sonra sabırsızlıkla bekleyecek nelerin olduğunu bile unuttuğumuzda en iyi halimizle görünmek veya hissetmek zor.

Katmanlamadan bahsetmiyorum bile. Oh, katmanlama. Kapüşonlar, şapkalar, kulak ısıtıcıları ve aklınıza gelebilecek diğer kılık değiştirmeler, kış tarzı mavilere karşı mücadelede güvenilir müttefiklerimiz haline gelir. Ama böyle olmak zorunda değil! Gevşek kilitlere ve statik duran iplikçiklere teslim olmak zorunda değiliz. Hâlâ güzel saçlara sahip olabiliriz! Bitiş çizgisini aşmamıza yardım etmesi için o mucizevi ürüne ihtiyacımız var.

Tamam, belki mucizeler diye bir şey yoktur ama bir sürü maske, tedavi ve ev yapımı boya vardır. İster görünüşünüzü değiştirmeye karar vermiş olun, ister sadece 2023’te yelenizi korumak istiyor olun, bunlar sizi yepyeni yılda şık bir şekilde geçirmenizi sağlayacak saç bakımının olmazsa olmazlarıdır. En azından erken kısmı. Nem vurduğunda, yazmak için başka bir liste olacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361027/11-must-haves-for-winter-hair-care-from-kocostar-olaplex-ouai-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir