2023 Sınıfı İçin En İyi 23 Üniversite Mezuniyet Hediye Fikri


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Mezuniyet sezonunun ortasındayız, bu da muhtemelen ailenizin ve arkadaşlarınızın diplomalarını almak için bir sahnede yürümesini izlemeye hazırlandığınız anlamına geliyor. Mezununuzun “gerçek dünya”ya geçişini biraz daha keyifli ve rahat hale getirmek istiyorsanız, duygusal ve pratik bir mezuniyet hediyesi iyi bir yoldur.

Mükemmel mezuniyet hediyesi büyük ölçüde kişiye bağlı olsa da, bir hediye için zaman ve çaba harcamak önemlidir. Üniversite mezunları çok şeye katlandı ve başarılarını kutlamak için verilen düşünceli bir hediye takdir edilmeyecektir.

Bu nedenle, 2023 sınıfı için en iyi 23 mezuniyet hediyesi fikrini derledik. kişiselleştirilmiş sanat Ve kutlama mumları çarpıcı inci küpeler ve dahası, bu listedeki her mezun için bir hediye var. Mezununuz için mükemmel hediyeyi bulmak için ilerleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370375/the-23-best-college-graduation-gift-ideas-for-the-class-of-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir