2023 Oscar’ları için Görülmesi Gereken Kıyafet Değişikliklerini Sağlayan Yıldızları Görün


Modayı ikiye katlayın, şaşırtma faktörünü ikiye katlayın!

12 Mart 2023 Oscar’larında kırmızı halıda yürürken, Hollywood’un en büyük yıldızları tasarım elbiseleri ve dudak uçuklatan mücevherleriyle kesinlikle ışıltı ve çekiciliği getirdiler.

Ancak Dolby Theatre’da en iyi filmi kutladıktan sonra, katılımcılar Halle Berry, Angela Bassett, Halle Bailey Ve Ashley Graham yıldızlarla dolu after partilerden birine katılarak eğlencenin devam etmesini sağladı.

Ancak deplasmanda dans etmeden önce yapmaları gereken bir şey vardı. Ah evet, gardırop değiştirme zamanı.

sadece bak Vanessa Hudgenstarafından stilize edilmiş eski bir Chanel elbisesiyle yıldızlarla röportaj yaparak Oscar gecesine başlayan Jason Bolden. Ancak kırmızı halı kapandıktan sonra oyuncu, Gösteriş Fuarı Oscar After-Party, Roberto Cavalli’den tamamen farklı bir görünümle.

Vanessa, “Ve gösteriden sonra parti sonrası,” diye yazdı Vanessa. instagram 12 Mart, kuaförün yardımı olmadan tamamlanamayacak olan ikinci görünüşüyle ​​dalga geçtiğinde Danielle Priano ve makyaj sanatçısı Tonya Bira.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367893/see-florence-pugh-vanessa-hudgens-and-more-stars-must-see-outfit-changes-for-oscars-2023-after-parties?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir