2023 Met Gala Nasıl İzlenir?


Met Pazartesi neredeyse geldi ve modanın en büyük gecesinde tüm şovu durduran görünümleri nasıl göreceğiniz konusunda sizi bilgilendirdik.

Met Gala, 1 Mayıs Pazartesi günü New York City’deki Metropolitan Sanat Müzesi’nde gerçekleşecek. 2023 teması “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”, 2019’da vefat eden merhum tasarımcının işini ve hayatını kutluyor. rağbetberaberindeki sergi “son tasarımcının 150’den fazla orijinal görünümünü sergileyecek – Lagerfeld’in 1950’lerden 2019’daki son koleksiyonlarına kadar yaratıcı çıktılarını keşfedecek.”

Kıyafet yönetmeliğine gelince? Gibi rağbet şunu koyun: “Karl’ın onuruna.” A-lister’lar, Chanel, Patou, Balmain, Chloé ve Fendi dahil olmak üzere ikonun tasarladığı çok sayıda moda evinden ilham alabilir.

İzleyiciler kırmızı halı aksiyonunun düşüşünü izleyebilir Açık rağbetadlı kullanıcının canlı yayını 18:00 EST’de Instagram, Facebook ve Twitter ile birlikte dijital platformlarında da yayınlanacak. Genel olarak derginin küresel editörü tarafından barındırılıyor Hamish Bowles, Vanessa HudgensVe la la anthonyhayranlar akşam yemeği için içeri girmeden önce en sevdikleri yıldızların röportajını yakalayabilir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1371091/how-to-watch-the-2023-met-gala?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir