2023 Grammy En İyi Yeni Sanatçı Adayları ile tanışın


Omar Apollo’nun hatırladığı gibi Nepal Rupisifast-food restoranlarında çalışarak bir dizüstü bilgisayar ve mikrofon almak için para biriktirdi, daha sonra YouTube videoları izleyerek kendi kendine şarkı söylemeyi öğrendi.

Indiana doğumlu sanatçı, 2017 yılında “Ugotme” adlı şarkısını Spotify’a yükledi ve daha sonra müziğe odaklanmak için Los Angeles’a taşındı. İlk stüdyo albümünü çıkardı Fildişi 2022’de hem İngilizce hem de İspanyolca şarkı söylüyor.

Ebeveynleri Meksika’dan ABD’ye taşınan “Evergreen” yıldızı, “Yaşadığım hayat iki dilli, çoğunlukla İngilizce” dedi. Los Angeles zamanları 2020’de. “Ama bence müzik hayatımın bir yansıması.”

Omar, müziği aracılığıyla LGBTQ+ topluluğunun bir üyesi olarak duyduğu gururu da ifade ediyor. 25 yaşındaki “Her zaman erkekler hakkında yazardım, üstü kapalı ya da her neyse,” dedi. Dışarı Ekimde. “Doğru hissettirdi. Demek istediğim, bu benim için gerçek. İnsanların onunla ilişki kurabilmesi ve onu hayatlarına uygulayabilmesi ya da söylediklerimle yankılanabileceğini hissetmesi beni mutlu ediyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363779/meet-the-2023-grammys-best-new-artist-nominees?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir