2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinin Tümüne Bakın Kırmızı Halı Modası Görünümleri


Ödül sezonu bir sprint değil, bir moda maratonudur.

2023 Altın Küre’nin NBC’de yayınlanmasının üzerinden bir haftadan kısa bir süre sonra, Hollywood’un en büyük yıldızları 2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri için bir kez daha bir araya geliyor.

Tarafından barındırılan chelsea işleyici, yıldızlarla dolu etkinlik, sinema ve televizyon başarısının en iyilerini onurlandırıyor. Aslında, tarihsel olarak Oscar adaylıklarının en doğru tahmincisidirler.

Her Şey Her Yerde Aynı Anda toplamda 14 adaylıkla bu yılki film yarışmacılarının lideri. Bu sırada, Abbott İlkokulu altı adaylıkla TV yarışmacılarını ele geçiriyor.

Ve hayranların kimin kazandığını görmek için 15 Ocak saat 19:00’da The CW’yi izlemesi gerekecek. Jeff Köprüler şimdiden Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü alması beklenirken, SeeHer Ödülü ise Janelle Monáe.

Ancak gösteri başlamadan önce kırmızı halıda kutlanacak çok şey var. Sonuçta, beklenen katılımcılar beğenir Kate Hudson, Quinta BrunsonClaire Danes ve Anya Taylor-Joy Los Angeles’taki Fairmont Century Plaza’ya vardıklarında hayal kırıklığı yaratmayacaklar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361538/critics-choice-awards-2023-red-carpet-fashion:-see-every-look-as-the-stars-arrive?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir