2023 Coachella & Stagecoach Paketleme Rehberi: Trendy Festival Şortları Satın Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Müzik festivali sezonu geldi ve 2023’te Coachella ve Stagecoach’ta görmekten heyecan duyduğumuz bir şey varsa, o da moda.

Müzik festivali moda eğlencesine katılmak istiyorsanız, festival paketleme rehberlerimiz, hangi mekana giderseniz gidin kendinizi ana karakter gibi hissetmeniz için ihtiyacınız olan her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Havuz partilerinden uzun kuyruklarda beklemeye kadar her şey için mükemmel olan en trend ve en rahat şortları burada bulacaksınız.

Klasik kot şortlardan retro esintili fırfırlı şortlara, keten görünümlere ve daha fazlasına, bu Coachella ve Stagecoach paketleme kılavuzu, festival alanlarını şık bir şekilde sergilemek için ihtiyacınız olan tüm çiftleri içeriyor. Festival sezonu için çok mükemmel olan en sevilen şortlarımızı satın almak için aşağıdan devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368297/2023-coachella-and-stagecoach-packing-guide:-shop-the-trendiest-festival-shorts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir