2023 Babalar Günü İçin Olması Gereken 11 Ürünü Tükenmeden Alın


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Babalar: Onlar baba. Tarihsel olarak alışveriş yapmak oldukça kolaydır; onlara en sevdikleri NFL takımından yeni bir PJ pantolonu alın ya da büyük dükkân üyeliklerini yenileyin ve gitmeye hazırlar, değil mi? Demek istediğim, Babalar Günü gerçekten ne kadar önemli?

Ama bu yıl kaytarmıyoruz. Sadece beklenenle gitmiyoruz. Topu batırıyoruz, parkın dışına vuruyoruz ve kesinlikle bu büyüleyici yıl ortası tatili için aldığımız hediyeleri posterliyoruz. Erken de.

Çitin üzerindeyseniz, bize güvenin! Araştırmayı yaptık. En çok aranan 11 Babalar Günü hediyesini içeren bu listeyi bir araya getirdik. (Onları istediklerini bilsinler ya da bilmesinler.)

Bu nedenle, bu yaz babanızı yeni bir şeyle tanıştırmaktan korkmayın. İkiniz de farkına varmadan, eski futbol takımının terlerini atacak ve yeni ızgara aletlerini kullanırken çimlerde rekabet dolu yeni bir çağ başlatacak.

2023 Babalar Günü için olmazsa olmaz hediyeler için ilerleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375116/father-s-day-2023-gift-guide:-the-11-must-haves-for-every-kind-of-dad?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir