2023 Anma Günü Hafta Sonu Boyunca Alışveriş Yapılabilecek En İyi 25 Amazon Fırsatı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Anma Günü Hafta Sonu, plaj gezileri, arka bahçede barbekü ve dinlenme ile yazın resmi olmayan başlangıcı olarak bilinir. Biz alışveriş tutkunları için büyük indirimler almak için harika bir fırsat. Ben Ve eğer alışveriş yapmak istersen sırasında güneşte biraz eğlenmenin tadını çıkarırsınız, bu da her zaman bir seçenektir, özellikle hafta sonu tatilinde harika hava varsa.

Bazı (yakın) anlık memnuniyetle alışveriş yapmak istiyorsanız, kontrol etmeniz gerekir. Amazon bu haftasonu. Kaçırılmayacak çok fazla indirim var ve tabii ki çok hızlı Ana Nakliye. TikTok ünlüsünde 30 ABD doları tasarruf edin Revlon ısıtmalı fırça evde salon düzeyinde bir patlama elde etmek için kullanabileceğiniz. Elde etmek 16 makyaj fırçası sadece 8 $ için. Bundan 40 dolar al diş duşu. %50’ye varan bu indirimleri kaçırmayın Yankee Mumları. Bunun için 120 $ tasarruf edin Insignia Akıllı TV.

Takip etmeniz gereken çok fazla iyi fırsat varsa, işte bazı çarpıcı seçimler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375493/the-25-best-amazon-deals-to-shop-memorial-day-weekend-2023:-smart-tvs-clothes-headphones-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir