2022’de Bekarlığa Veda Ödülünü Kim Kazandı? Rachel & Gabby’nin Sonu Açıklandı – Hollywood Life


gabby windey rachel recchia


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

19. sezon finalinin ikinci bölümü bekarlığa veda görüntüleri ile 20 Eylül’de yayınlandı Gabby Windey ve Rachel Recchia’nın Mayıs ayında Meksika’daki son günlerin yanı sıra şu anda nerede olduklarına dair canlı, stüdyo içi güncellemeler. Bölüm, Gabby ve Rachel’ın her birinin sadece bir adamı kalmasıyla başlıyor – Erich Schwer ve Tino Francosırasıyla.

Gösteri, ev sahibi ile stüdyoda başladı Jesse Palmer Son haftalarda Erich ve Jesse’nin karıştığı bazı skandalları ele alıyor. Tino’nun “boşluklarına” ve Erich’in eski sevgilisine Mart ayında filme gitmeden birkaç gün önce gönderdiği “lanet olası mesajlara” gönderme yapıyor. Ancak, bunların ele alınabilmesi için çok şeyin düşmesi gerekiyor. Daha önce kaydedilen bölüm, Gabby ve Erich arasında, Gabby’ye aşık olduğunu bilmesine rağmen, sadece birkaç hafta sonra teklif etmeye hazır olup olmadığını sorgulamaya başladığı bir konuşma ile başlar.

Bir teklif istediğini bilen Gabby, konuşmadan bıktı, ancak işleri çözmeye geri döndü. Erich, ilişkinin yürümesini istediğinde ısrar eder ve Gabby’yi onunla denemeye devam etmeye çağırır. Geceyi iyi bir şekilde bitirirler ve Gabby, Erich’i sevdiğinden ve onunla birlikte olmak istediğinden emindir.

Bu arada Rachel, Tino’ya ondan ayrıldıktan sonra kalan tek erkeğinin o olduğunu söyler. Aven Jones. Tino, birlikte bir nişan ve gelecek açısından hala Rachel ile aynı sayfada olduğunu onaylıyor. Rachel bu noktada Tino ile olan ilişkisine her zamankinden daha fazla güveniyor.

Rachel, Tino’ya son gülünü vermeye hazır olan son gül törenine gider. Tino romantik bir konuşmayla evlenme teklif eder ve Rachel onun zümrüt kesim maytapını kabul eder. Meksika’daki nişanlarını kutlarken, o anı hayatının “en mutlu anı” olarak adlandırıyor. Gerçek zamanlı olarak, Rachel ve Tino için işler alt üst oldu. Jesse’ye söyler Son Gülün Ardından Onu aldattığını öğrendikten sonra çekimlerden bu yana aylar içinde ayrıldıklarını söyledi.

gabby windey erich schwer
Gabby ve Erich, randevularından birinde. (ABC)

Birkaç hafta önce çekilen görüntülerde Tino, Rachel’a başka bir kızı öptüğünü itiraf ediyor. Rachel bir keresinde Tino ile zorlu bir süreçten geçtiklerini kabul etmişti. bekarlığa veda prömiyer yaptı, ancak hiçbir zaman ayrılmadılar veya nişanı bitirmediler. Açıkçası, onun düşüncesizliğini öğrendiğinde harap oldu. İkisinin şiddetli bir tartışması var ve Tino, Rachel’a işleri yoluna koyması için yalvarıyor. Ancak, “bitti” ve ona yüzüğü geri veriyor. Stüdyoya geri dönen Rachel, Tino’ya “sevgi” duyduğunu, ancak artık ona kesinlikle âşık olmadığını söylüyor.

Sonra, o ve Tino, Rachel nişanı bozduğundan beri ilk kez yüz yüze gelirler. Konuşma hiçbir yere varmaz ve Rachel, Tino’yu “affedilemez” bir şey yaptığı için yerle bir ederek bitirir. Ancak, eski yarışmacılarından biri gülümsediğinde nihayet tekrar gülümseyebildi. Aven Jones, sahneye döner ve onunla gelmek isteyip istemediğini sorar. Aven ile olan diziyi seve seve kabul eder ve ilişkilerini yeniden keşfetmeyi umar.

rachel recchia tino franco
Bir grup randevusu sırasında Rachel ve Tino. (ABC)

Daha sonra işler Gabby’nin yolculuğunun sona ermesi için Meksika’ya geri döner. Erich oval şekilli bir yüzükle evlenme teklif eder ve nişanlarını mutlu bir şekilde kutlarlar. Bununla birlikte, stüdyoda Jesse, o zamandan beri ikisi arasında “her şeyin pembe olmadığını” ortaya koyuyor. Erich sahneye çıkar ve ikisi hala mutlu bir şekilde nişanlıdır, ancak tartışacak çok şeyleri vardır.

Erich, eski sevgilisine bu hafta sızdırılan kısa mesajları hakkında ilk kez konuşuyor. Metinler, Erich’in sadece devam ettiğini söylediğini gösterdi. bekarlığa veda kariyeri için. Ayrıca başka bir mesajda gösterinin “gerçek” olmadığını söyledi. Erich mesajların sorumluluğunu üstlendi ve Gabby ile tanışır tanışmaz gösteri hakkındaki duygularının değiştiğini açıklıyor. Ayrıca şovu, birlikte bir gelecek görmediği eski sevgilisiyle olan ilişkisinden kurtulmanın bir yolu olarak kullandığını da itiraf ediyor. Gabby, Erich’e desteğini gösterir ve hala birlikte olduklarını doğrularlar.

Yenilemeye devam edin çünkü canlı blogumuzu tüm gece boyunca bölümde olan her şeyle güncelleyeceğiz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/who-won-the-bachelorette-2022-finale-gabby-rachel-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir