2022 VMA’larında Lizzo: Fotoğraflar – Hollywood Life


lizzo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

lizzo 28 Ağustos Pazar günü MTV’nin 2022 Video Müzik Ödülleri sırasında ilk Moon Man’ini kabul ettiğinde pop kraliyetine benziyordu. madonna siyah Jean Paul Gaultier “About Damn Time” adlı şarkısıyla Video For Good onurunu kabul etmek için sahneye çıkarken koni elbisesi giydi.

Melissa Viviane Jefferson doğumlu şarkıcı, yaptığı konuşmada hayranlarına sevgilerini ileterek, “Oylarınız benim için her şey demek. Bu ülkede bir değişiklik yapmak her şey demektir. Bu yüzden, en sevdiğiniz sanatçıya oy verirken, bizi baskı altına alan bu yasalardan bazılarını değiştirmek için oy vermeyi unutmayın.”

Gösterinin başlarında, Lizzo en son single’ı “2 Be Loved (Hazır mıyım)” i seslendirirken en iyi yedek topluluğa sahip olduğunu kanıtladı. Seksi pembe bir görünümle sahneye çıkarken, yeni şarkısına geçmeden önce “About Damn Time”dan bir parça söylerken kendisinin düzinelerce dijital versiyonu tarafından desteklendi. Küçük Lizzos’tan oluşan bir gökkuşağı, gerçek yıldızın arkasında titreyip sallandı.

Güzel, sahneye çıkmadan önce dalgalı bir lacivertle giriş yaptı. Jean Paul Gaultier elbise. Her zamanki gibi boğucu, saçlarını ıslak bir tarzda geriye yatırdı ve suratını koyu yeşile boyadı. Bir dudak halkası, yapraklı küpeler ve şeffaf eldivenler topluluğu tamamladı.

VMA performansından önce bir giriş yapmak için mükemmel bir yoldu, ancak sahneye çıkan tek gösterici Lizzo değildi. Eminem ve Snoop Dogg karşı kıyılardaki konserlerden iki sanatçıyı birbirine bağlayan hitleri “From the D 2 the LBC”nin bir yorumu için bir araya geldi.

Panik! Diskoda 2018’den beri ilk VMA’larını sergilediler. MTV’nin yelpazesini kanıtlayan ağ, performansları aşağıdakilerle tamamladı: Kötü Tavşan, J. Balvin, Måneskin, Marshmello ve Halit, Jack Harlow, ve Kane Brown – VMA’larda solo oynayan ilk erkek country sanatçısı kimdi.

lizzo
Lizzo, 2022 MTV VMA’larının kırmızı halısındaki mavilerle ilgiliydi. Lacivert elbisesini yeşil dudaklarla kombinledi. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Gösterinin kendisi bir grup çalışmasıydı. LL Soğuk JJack Harlow, ve Video Vanguard Ödülü sahibi Nicki Minaj. 17 kez VMA adayı, en iyi hitlerinden oluşan bir elektrik karışımı ile gecenin sahibi oldu. Kırmızı Acı Biber Küresel İkon Ödülü’nü aldı Cheech & Chong“Californication” rockçılarını getirerek 2 yılda ilk kez VMA’lar aşamasına geri döndü.

Bu yıl, VMA’nın en iyi yarışmacıları şunlardı: doja kedisi, Jack Harlowve Harry Stilleri her biri sekiz baş sallama ile. Drake, Kendrick Lamar, ve lil nas X her biri yedi başını sallayarak ikinci oldu Billie Eilish grubu altı adaylıkla tamamladı.

Gösteri 28 Ağustos Pazar günü saat 20:00 EST’de başlıyor. VMA’lar MTV’ye ek olarak Paramount Network, BET, BET Her, CMT, Comedy Central, Logo, MTV2, Nickelodeon, Pop, TV Land ve VH1’de yayınlanıyor. Hulu + Live TV, Fubo TV ve Sling TV’de akış.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/lizzo-vmas-2022-navy-gown-performance-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir