2022 Şovunda Kimlerin Olacağının Tam Listesine Bakın – Hollywood Life


2022 Şovunda Kimlerin Olacağının Tam Listesine Bakın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Daniel DeSlover/Shutterstock

Müziğin en büyük gecelerinden biri 28 Ağustos’ta New Jersey’deki Prudential Center’da olacak: 2022 MTV Video Müzik Ödülleri. Kendrick Lamar, Lil Nas Xve Jack Harlow yedi parça ile adaylar paketine liderlik etmek, Harry Styles, Doja Cat, Billie Eilish, Dua Lipa, Taylor Swift, ve Hafta sonu hepsi birden fazla adaylık kazanıyor. Ancak, akıllara durgunluk veren epik performanslar olmadan bir VMA olmazdı. 2022 gösterisinin öncesinde, etkinlik sırasında gerçekleştirilmesi planlanan tüm harika eylemlerin devam eden bir listesi.

anitta

2022 Şovunda Kimlerin Olacağının Tam Listesine Bakın – Hollywood Life
(Rita Franca/SIPA/Shutterstock)

Brezilyalı şarkıcı, “karizmatik küresel pop hissi” olarak adlandırılan anitta VMA’nın ana sahne çıkışını yeni liste başı “Envolver”ın performansıyla yapacak. Şarkı kısa süre önce Spotify’da 1 numaraya ulaşan ilk solo Latin sanatçı olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Ayrıca En İyi Latin kategorisinde ilk ödülüne aday. Aynı zamanda Moon Person’a aday gösterilen ilk Brezilyalı sanatçı.

J Balvin

2022 Şovunda Kimlerin Olacağının Tam Listesine Bakın – Hollywood Life
Daniel DeSlover/Shutterstock

J Balvin “Nivel de Perreo”nun televizyon/dünya prömiyeri ile MTV VMA’larına geri dönecek. Ryan Castro. Kolombiyalı yıldız daha önce performans sergiledi Kötü Tavşan 2019’da VMA’ları “Que Pretendes” ile sallayarak.

J Balvin, En İyi Latince dalında altıncı Ay Kişisini eve götürmek istiyor (“In Da Getto” ile Skrillex). Böyle bir galibiyet onu VMA tarihindeki en çok ödül alan Latin sanatçı yapacaktı.

Marshmello x Halid

2022 Şovunda Kimlerin Olacağının Tam Listesine Bakın – Hollywood Life
RMV/Deklanşör

En ikonik yüzlerden birine sahip olmasına rağmen – ee, maskeler – şekerleme MTV VMA’larının ana sahnesinde performans göstermedi. Yani, yapmadı – şimdiye kadar. yanında çıkış yapacak Halitve ikisi işbirlikleri “Numb”ın dünya prömiyerini yapan bir televizyon performansını sunacak.

Marshmello’nun adına beş VMA adayı var. Khalid, “1-800-273-8255” ile aynı yıl 2017’de En İyi Yeni Sanatçı ödülünü aldı. Mantık ve Alessia Kara.

Panik! Diskoda

2022 Şovunda Kimlerin Olacağının Tam Listesine Bakın – Hollywood Life
Rob Latour/Shutterstock

Yeni şarkıları “Local God”ı piyasaya sürmeye yeni başladı. Panik! Diskoda 2018’den bu yana ilk kez VMA sahnesine geri dönecek. 28 Ağustos gösterisi sırasında, Brendon Urie ve ekip, grubun yakında çıkacak olan albümünden yeni şarkıları “Middle of a Breakup”ın dünya prömiyerini yapacak. Viva Las İntikam. Grup aynı zamanda bu yıl en iyi Alternatif Video ödülünü kazandı – bu kategoride ilk kez aday gösterildi.

2022 MTV VMA’ları için oylama artık açık. Hayranlar, 22 cinsiyetten bağımsız kategoride favorileri için seçimlerini şu adrese giderek yapabilir: oy.mtv.com Burger King® sayesinde 19 Ağustos Cuma gününe kadar. EXTRA® Gum tarafından sunulan “En İyi Yeni Sanatçı” için oylama, gösteride aktif olmaya devam ediyor ve hayranlara favorilerini seçmeleri için biraz daha zaman veriyor.

MTV VMA’ları 28 Ağustos 2022’de saat 20:00 ET/PT’de canlı yayınlanacak ve BET, BET Her, CMT, Comedy Central, Logo, MTV2, Nickelodeon, Paramount Network, Pop, ile birlikte The CW genelinde aynı anda yayınlanacak. TVLand ve VH1.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/mtv-vmas-performers-4810671/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir