2022 MTV VMA’ları: Çiftler Kırmızı Halıyı Devraldı


Aşk, havadadır!

28 Ağustos’ta, Hollywood’un en büyük ünlü çiftlerinden bazıları, New Jersey’deki Prudential Center’daki 2022 MTV VMA’larında bir randevu gecesi için kırmızı halıya çıktı ve muhteşem görünüyorlardı.

Kane Brown ve karısı Katelyn Jae Brown kırmızı halıya ilk çıkan çiftlerden biriydi. Country şarkıcısı siyah bir Prada blazer giydi ve yeşil bir fanila ile uyumlu bir pantolon giyerken, karısı bej pullu bir üst ve buna uygun pantolonları salladı.

Herkes baş döndüren modayı görmeyi severken, VMA’lar da unutulmaz sürprizlerle dolu bir gece.

Ev sahipliği yapacak olan 2022 MTV VMA’ları Nicki Minaj, LL Soğuk J ve Jack Harlowdestansı performanslarla unutulmaz bir gece olacağından emin olabilirsiniz. lizzo, Kırmızı Acı Biber, BLACKPINK, anitta, J Balvin ve dahası.

Ve hayranlar, gıpta edilen gümüş kaplama ay kişisini kimin eve götürdüğünü görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. harlow, Harry Stilleri ve doja kedisi en fazla 2022 MTV VMA için berabere kaldıs her biri sekiz selam ile adaylık, Ejderha, Kendrick Lamar ve Lil Nas X her biri yedi baş sallama ile yakından takip edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342987/2022-mtv-vmas-couples-take-over-the-red-carpet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir