2022 Met Gala’da Yıldızların Ne Yediklerine İlişkin Tüm Detaylar


Göz alıcı moda ön plandayken 2022 Met Gala kırmızı halı gözler için bir şölen oldu, içeride yemek ziyafeti, kısmen de olsa karınlar için şölen oldu. melisa kral.

bu en iyi şef Akşam menüsündeki ilk kursun küratörlüğünü yapan 17. sezon galibi, özel olarak E! Galanın teması olan “Amerika’da: Bir Moda Antolojisi”ne saygı duruşunda bulunan ve ayrıca yıldızlarla dolu bir konuk listesinde çeşitli lezzetlere hitap eden unutulmaz bir mutfak deneyimi yaratmanın nasıl bir şey olduğunu anlatan haberler. blake canlı, Kylie jenner ve Sarah Jessica Parker.

King’in üzerine konduğu yemek mi? Narenciye suyunda “parlak ve ferahlatıcı” bir hamachi crudo, Szechuan biber yağı ile gezdirildi ve bir yuzu kosho zeytin tapenade ile eşleştirildi. 38 yaşındaki oyuncuya göre kurs, baharın “tüm özünü ve güzelliğini” yakalarken, “aynı zamanda eğlenceli” de oldu.

“Amacım gerçekten bir izlenim bırakmaktı ve Amerika versiyonumu gerçekten sembolize eden bir yemek yaratmak istedim” diye açıkladı. “Geleneksel İtalyan crudo’larından unsurlara çarptı ve ceviche tarzı et suyu ile daha çok Latin tekniğine köprü kurdu. Ayrıca Çin Szechuan yağı ve Japon lezzet profillerinin notları vardı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329523/all-the-details-on-what-the-stars-ate-at-the-2022-met-gala?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın