2022 Met Gala’da Sarışın Kim Kardashian Kanalı Marilyn Monroe’yu görün


kim Kardashian 2022 Met Gala’ya geldi. Ve evet, bu sefer eminiz.

Balenciaga’nın yaratıcı yönetmeni tarafından tasarlanan baştan aşağı siyah bir görünümle Metropolitan Sanat Müzesi’nin basamaklarını süsledikten sekiz ay sonra Demna Gvasaliao seçti Marilyn Monroe2 Mayıs şenliği için ikonik kristal süslemeli elbisesi. Reality TV yıldızı, topluluğu sarı saçlı ve pırlanta küpelerle eşleştirdi. (Bu arada, burada kırmızı halıdaki her yıldızı görebilirsiniz.)

ile bir röportajda moda 2 Mayıs’ta Kim, seçtiği görünümün ardındaki ilhamı açıkladı.

“Fikir gerçekten geçen yıl Eylül’deki galadan sonra geldi. Kendi kendime ‘Balenciaga görünümü olmasaydı Amerikan teması için ne yapardım? Aklınıza gelebilecek en Amerikan şeyi nedir?’ diye düşündüm. Ve bu Marilyn Monroe,” dedi Kim. “Benim için en Marilyn Monroe anı, JFK’ye ‘Mutlu Yıllar’ şarkısını söylediği andır, işte o bakıştı.”

Kim’in 7 Nisan’da verdiği röportajda taktığı kıyafeti merakla bekleniyordu. Hollywood’a erişin topluluğa uymanın bu yılki etkinliğe katılımını artıracağını ya da bozacağını.

“Elbiseme sığıp sığmadığıma bağlı, bu yüzden umarım giderim” diyen Kim, bronzlaşmasını sağladı. Isabel Alysa, dedim. “Sanırım son dakikaya kadar olacak çünkü uyarlanamıyor, bu yüzden ona tam olarak uymam gerekiyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1328924/see-blonde-kim-kardashian-channel-marilyn-monroe-at-the-2022-met-gala?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın