2022 Met Gala: Sydney Sweeney Coşkulu Bir Kostüm Değişikliği Yaptı


Sidney Sweeney Met Gala 2022 görüntüsüyle bizleri coşturuyor.

HBO yıldızı, 2 Mayıs’ta Gilded Glamour kıyafet kuralları arasında öne çıkan bir Tory Burch görünümüyle ikonik Metropolitan Museum of Art basamaklarını tırmandı (Tüm kırmızı halı görünümlerini burada görün.)

Gelecek vadeden kişi kırmızı halıya ilk adım attığında, melek gibi görünen beyaz bir elbiseyi salladı. Bununla birlikte, Met’in basamaklarının yarısında, Sydney elbisesinin alt yarısını çıkardı ve cilveli yeni bir görünüm ortaya çıkardı.

Görünümün In America: An Anthology of Fashion temasına nasıl saygı duyduğundan tam olarak emin olmasak da, kesinlikle bunun için buradayız.

Sydney’in ev sahipliği yaptığı ilk Met Gala’sı için tüm durakları ortaya koyduğunu söylemek yeterli. blake canlı, Ryan Reynolds, regina kral ve Lin-Manuel Miranda.

Tory Burch büyükelçisi, topluluğunun ayrıntılarını 2 Mayıs etkinliğinden önce çok gizli tuttu ve basitçe şunları söyledi: moda“Bu bir geçit töreni. Met’i her zaman televizyonda veya resimlerde gördüm ve o dünyaya dokunup dokunamayacağımı asla bilemezdim. Şimdi öyleyim ve bu harika.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329267/sydney-sweeney-s-detachable-dress-at-the-2022-met-gala-will-leave-you-feeling-euphoric?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın