2022 Met Gala: Bella Hadid Deri Korse Görünümünde Şık AF


bella hadid ikonik merdivene geri döndü…

Ve her zamanki gibi, hayal kırıklığına uğratmadı. 2 Mayıs’taki 2022 Met Gala, modelin modanın en büyük gecesinde altıncı kez sahneye çıkışı oldu. Etkinliğin “In America: An Anthology of Fashion” temasını onurlandıran Bella, desenli dantel taytlarını gösteren yüksek yırtmaçlı bir etek ve Burberry deri korse giydi. (Burada kırmızı halıdaki tüm yıldızları görün.)

Her zamanki yeri olan New York City’deki Metropolitan Sanat Müzesi’nde düzenlenen bu yılki etkinlik, geleneksel tarihinin geri dönüşünü işaret ediyor: Mayıs ayının ilk Pazartesi günü. 2021’de Met Gala, Eylül ayında yapıldı ve 2020 Met Gala, koronavirüs pandemisi nedeniyle iptal edildi.

Bella, yıldızlarla dolu etkinliğe ilk olarak 2015 yılında kız kardeşiyle birlikte katıldı. Gigi Hadid. İlk Met Gala görünümü için Bella, uzun kollu kısa bir özel Topshop elbisesi giydi. Yıllar içinde ayrıca askısız bir Givenchy elbisesi, bir Chrome Hearts lateks takımı, elmaslarla kaplı bir Moschino elbisesi ve bir Alexander Wang kedi kıyafeti içinde yer aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329262/2022-met-gala-bella-hadid-is-chic-af-in-leather-corset-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın