2022 Macy’s Şükran Günü Geçit Töreninde Her Yıldızı Görün


Hindiler, balonlar ve ünlüler – aman tanrım!

24 Kasım’da Hollywood’un en parlak yıldızları ikonik bir gösteride yer almak için New York sokaklarına indiğinde, 2022 Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni’nin hazırladığı şey buydu. şükran günü gelenek.

27 yıl sonra ilk kez yıllık yayında tanıdık bir sima eksikti: Al Roker. uzun zamandır Bugün Hava durumu spikeri, yakın zamanda kan pıhtılaşması nedeniyle hastaneye kaldırıldığı için yoktu. Onun yerine meteorolog geldi Dylan Dreyerev sahiplerinin katıldığı Savannah Guthrie ve Hoda Kotb.

Bu yılki geçit töreninde ayrıca yıldızlarla dolu yeni bir sanatçı kadrosu da yer aldı. Paula Abdul, Big Time Rush, Jimmy Fallon ve Kökleri, Jordin Kıvılcımları, Sean Paul, Ürdün Davis ve Lea Michele ve geri kalanı Komik kız.

Bu sırada, Mario Lopez, Dionne Warwick ve Pitch Perfect: Berlin’de Tampon yıldızlar Adam Devine, sarah hyland ve Grip Borg geçit töreni boyunca görüldü. Ve Bluey, Örümcek Adam’ın suretinde yapılmış balonlar, mandaloryalıBir Minion ve Snoopy olan Grogu, izleyicileri memnun etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355631/see-every-star-at-the-2022-macy-s-thanksgiving-day-parade?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir