2022 Çocukların Seçimi Ödüllerini Kim Veriyor? Miranda Cosgrove & Gronk – Hollywood Hayatı


Nickelodeon’un sevilen ödül töreni 9 Nisan’da slime ile geri dönecek. Bu yılki törene kimin ev sahipliği yaptığını öğrenin ve en son ev sahiplerini tazeleyin.

Neredeyse zayıflamanın zamanı geldi. 2022 Kids’ Choice Ödülleri, 9 Nisan Cumartesi günü saat 19:30’da (ET) Santa Monica, California’daki The Barker Hangar’da yayınlanacak. iCarly Yıldız Miranda Cosgrove ve NFL yıldızı Rob Gronkowski 2022 Çocukların Seçimi Ödülleri’ne ev sahipliği yapıyor. Dinamik ikili, görüldüğü gibi zaten doğal bir kimyaya sahip. HollywoodYaşamMiranda’nın Rob’u zayıflattığını gösteren ÖZEL promo. Çok epik!

Miranda Cosgrove;  Rob Gronkowski
Miranda Cosgrove; Rob Gronkowski (Fotoğraf: Kristin Callahan/Ace/Jeff Lewis/AP/Shutterstock)

2022 Kids’ Choice Ödülleri adaylıkları 9 Mart’ta açıklandı. Elizabeth Olsen, Zendaya, Tom Hollanda, ve daha fazlası bu yıl TV ve film adayları arasında. Müzik yıldızları Kardi B, Lady Gaga,Taylor Swift, Shawn Mendesve Hafta sonu adaylıkları da var. Gösteride ilk kez, hayranların en sevdiği yıldızları kutlayan 1000 destansı zayıflama ve düzinelerce eğlence dolu şakayla dolu bir gece yer alacak. Ödül töreni Nickelodeon, TeenNick, Nicktoons ve Nick Jr. kanalında aynı anda yayınlanacak.

Miranda ve Rob’un 2022 Çocukların Seçimi Ödülleri’ne ev sahipliği yapmasını görmek için sabırsızlanıyoruz. Geçmiş yıllarda pek çok harika ev sahibi oldu ve en son beş ev sahibini ve her törenle ilgili ayrıntıları aşağıda topladık.

Kenan Thompson

Kenan Thompson
Kenan Thompson (Fotoğraf: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Kenan Thompson 2021 Çocukların Seçimi Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. Gösteri çoğunlukla yüz yüze gerçekleşti, ancak bazı sunucular, kazananlar ve sanatçılar neredeyse COVID-19 salgını nedeniyle ortaya çıktı. Justin BieberBeşte en fazla adaylığı olan , birkaç şarkı seslendirdi. BTS üç ödülle gecenin en çok kazananı oldu.

Victoria Adaleti

Victoria Adaleti
2014 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde Victoria Justice (Fotoğraf: John Shearer/Invision/AP/Shutterstock)

Victoria Adaleti 2020 Çocukların Seçimi Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. Gösteri, pandeminin ortasında neredeyse tamamen güvenlik önlemleri dışında gerçekleştirildi. rapçi şansı başlangıçta ev sahipliği yapması gerekiyordu, ancak yerini muzaffer aktris. Nickelodeon, No Kid Hungry hayır kurumuna 1 milyon dolar bağışta bulundu. Gecenin en çok ödülü İstanbul’a gitti Shawn Mendes, Yenilmezler: Oyun Sonu, Syabancı şeylerve Dondurulmuş IIikişer tane.

DJ Halid

DJ Halid
DJ Khaled, 2019 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde (Fotoğraf: Frank Micelotta/Picturegroup/Shutterstock)

DJ Halid 2019 Çocukların Seçimi Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. Migolar törende gerçekleştirildi. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı on adayla en fazla aday olan oldu. Marvel filmini gecenin en çok kazananı olarak bağlayan iki ödül kazandı. Ariana Grande ve Otel Transilvanya: Yaz Tatili. Zayıflayan ünlüler arasında yer aldı Chris Pratt, Will Smith, Janelle Monáe, Adam Sandler ve dahası.

John Cena

John Cena
John Cena, 2018 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde (Fotoğraf: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

John Cena iki kez Kids’ Choice Awards sunucusudur. 2017 VE 2018 törenlerine ev sahipliği yaptı. İkinci ev sahipliği işinde, Mel B, JoJo Siwa, Heidi Klumve daha fazla yıldız zayıfladı. Taylor Swift üç adayla en fazla aday olan oydu, ancak Jumanji: Ormana Hoş Geldiniz ve yabancı şeyler gecenin en büyük kazananları oldu. 2017 töreninde John yanında zayıfladı Demi Lovato, Chris Prattve Kevin Hart. Justin Timberlake adaylık paketini toplamda yedide açtı, ancak o yıl herhangi bir ödül kazanamadı.

Blake Shelton

Blake Shelton
Blake Shelton 2016 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde (Fotoğraf: Matt Sayles/Invision/AP/Shutterstock)

Blake Shelton 2016 Çocukların Seçimi Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. Gösterinin sonunda ülke süperstarı zayıfladı. Beşinci Uyum “En İyi Kadın Grubu” ödülünü alırken zayıfladı. Kazananlar dahil Will Ferrell Favori Film Aktörü için, Jennifer Lawrence Favori Film Aktris için, Star Wars: Güç Uyanıyor Favori Film için ve Ses Favori Yetenek Yarışması için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-hosting-kids-choice-awards-2022-4699362/

Yorum yapın