2022 Coachella ve Posta Arabası Paketleme Rehberi: Olması Gereken 25 Ayakkabı ve Bot


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Mart ayı biterken, Stagecoach ve Coachella göz açıp kapayıncaya kadar burada olacaklar. Şu anda Stagecoach ve Coachella kıyafeti fikirleri arıyorsanız, şanslısınız!

konuştuk Tara Swennen, müşterileri arasında Kristen Stewart, Matthew McConaughey ve Whitney Cummings’in de bulunduğu ünlü bir stilist, müzik festivali modası ve Coachella ve Stagecoach 2022’de ne giyileceği hakkında. Özellikle, ayakkabı ve bot çeşitlerini paketlemeniz gerekir. Müzik festivalleri size benzersiz stil anlayışınızı sergilemek için mükemmel bir fırsat verirken, aynı zamanda rahat ve yürümesi kolay ayakkabılara da ihtiyacınız var.

Tara, E’ye “Bu festival sezonunda konfor bir numaralı öncelik olacak” dedi. Haberler. ” Coachella ve Stagecoach için kıyafetler planlarken, Indio’daki ısı ve tozun yoğunlaşabileceğini unutmayın! Yüksek topuklu ayakkabıları evde bırakın – tüm hafta sonu boyunca dans etmenize izin verirken şık, sağlam, dayanıklı botlar ve spor ayakkabılar tercih edin.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1321664/2022-coachella-stagecoach-packing-guide-21-shoes-boots-that-are-trendy-easy-to-walk-in?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın