2002 MTV VMAs Kırmızı Halı Y2K Modasının Tanımıydı


Erken yaştakiler gerçekten bir şeydi.

2002’de MTV Video Müzik Ödülleri Y2K tarzıyla dolup taşıyordu. Kim hiç unutabilir Christina Aguilerasonra onun kalınlığında soyulmuş Bir denim mini etekle eşleştirilmiş bir askılı üst için sadece bir eşarp olarak tanımlanabilecek bir şey mi giyiyorsunuz? “Kirli” şarkıcı, risqué grubunu beyaz bir gazeteci çocuk şapkasıyla tamamlamıştı – o zamanlar modaya uygun dikizciler arasında tüm öfke olan bir şeydi.

Aslında, Britney Spears aynı VMA’larda benzer bir şapka taktı, ancak onunki motordan ilham alan görünümüne uyması için siyah deriden yapılmıştı. O sırada şarkıcı, filmi için “I Love Rock ‘n’ Roll” şarkısını daha yeni yayınlamıştı. kavşakbu yüzden sinirli bir kıyafet en uygunuydu.

Ve gerçek 2000’ler tarzında, Justin Timberlake bulanık bir fötr şapkayla kırmızı halıya vurdu NSYNC grup arkadaşları. Bu sırada, Paris Hilton bir baget omuz çantası ile yüce hüküm sürdü ve avril lavigne beyaz bir kolsuz bluz, kamuflaj desenli kargo pantolonu ve -natch- onun imzası olan kravatıyla öne çıktı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343044/the-2002-mtv-vmas-red-carpet-was-the-definition-of-y2k-fashion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir