20. Sezonun İlk 14’ü Açıklandı – Hollywood Life


ava belki


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

17 Nisan’da yayınlanan ilk 20’den sonra amerikan idolü, Amerika favorilerine oy verdi ve 14 Nisan 18 Nisan bölümünde devam etti. Amerika’dan en çok oyu alan on şarkıcı otomatik olarak devam etti, hakimler diğer on kişiden dördünü kurtardı. Ancak, 20 sanatçının tamamı önümüzdeki hafta Amerika’dan oy almak için bir kez daha sahne aldı.

Güvenli ilan edilen ilk yarışmacı, ava belkikim şarkı söyledi Lizzo’nun “Çünkü seni seviyorum.” Yargıçlar, performansın ardından Ava’yı alkışlayarak ayağa kalktılar. Kaderini öğrenecek bir sonraki sanatçı, Christian Guardinove o da güvendeydi. Christian tarafından “Sürünme” kuşaklı radyo kafası performansı için. Yargıçlar bir kez daha ayakta alkışladılar ve seyirciler Christian’ı çok yüksek sesle alkışladılar.

ava belki
Ava Maybee, ‘American Idol’ programında performans sergiliyor. (Christopher Willard/ABC)

‘American Idol’ Top 14 Açıklanıyor

Cameron Whitcomb Amerika’nın oylarıyla kurtarılacak sanatçılardan biri değildi, bu yüzden performansı izleyiciler kadar jüriler için de geçerliydi. Cameron, “If It Been For Love” şarkısını söyledi. Yargıçlar da Cameron için ayağa kalktı ve Katy Perry fışkırdı, “Bu performansla burada olmak istediğini söyleyebilirim.”

Bir sonraki, Allegra Milleri ayrıca Amerika’nın ilk 10’unda olmadığını öğrendiği için jürinin seçimi için de şarkı söyledi. Allegra “Tainted”ı seslendirdi ve yargıçlar bir kez daha ayağa kalktı. “Tutku, kontrol ve teslim, bu şarkıyla bunların kontrolü sizdeydi” Lionel Richie Allegra’ya söyledi.

Bayan K güvende olduğunu öğrendi, bu yüzden “Bust Your Windows” performansı önümüzdeki hafta Amerika’nın oylarını kazanmaktı. Lady K de ayakta alkışlandığından jüri üyeleri bu gece aşkı kesinlikle hissettiler. Ayrıca güvenliydi avcıKızheyecan verici ifşayı bir performansla takip eden Miranda Lambert’in “Yardımcı.

bayan k
Lady K, ‘American Idol’da bir performans sergiliyor. (Christopher Willard/ABC)

Onun kaderini öğrenmenin yanında katyrah aşk, ne yazık ki gıpta edilen otomatik noktalardan birini alamadı. Katyrah, “Through The Fire” performansıyla yeri için savaştı. Çaka Han. “Harika performans, hayatın için şarkı söylemenin yolu” Luke Bryan Katyrah’a söyledi. “Bu haberi almak ve ardından böyle bir performans sergilemek inanılmaz. İyi iş.”

kadans fırıncı sıradaydı ve Amerika’dan otomatik olarak ilk 14’e girmeye yetecek kadar oy alamadı. Performansıyla jüriyi kazanmayı umuyordu. Whitney Houston’ın “Bu Gece Senin Bebeğinim.” Katy, şarkının Cadence için “mükemmel” olduğunu söyledi ve performansın bir “paket anlaşma” olduğunu söyledi.

Dan Marshall, Lionel Richie Şarkısı Söyledi

Dan Marshall güvende olduğunu öğrendi ve ardından Lionel’in kendi hiti “Stuck On You”yu gerçekleştirmek için sahneye çıktı. Amerika’nın ilk 11 için oylarını kazanmaya yetip yetmeyeceğini önümüzdeki hafta öğrenecek. Lionel etkilendi ve tüm zaman boyunca dudaklarını oynattı. Ayrıca Dan’in “parktan dışarı attığını” söyledi.

Kaderini duyan bir sonraki yarışmacı, Leah Marlene. Leah’ın güvende olduğu doğrulandı ve heyecanla orijinal bir şarkı seslendirdi. Leah, bu sezonun başlarında bu orijinal parçayla jüriyi etkiledi ve şimdi seçmenler üzerinde aynı etkiyi yaratmasını umuyor.

Sonraki, Nicolina ilk 10’un bir sonraki üyesi olarak açıklandı. Nicolina, seçmelerde jüriyi şaşırttığı şarkının aynısı olan “She Use To Be Mine”ı söyledi. Bu sırada, Adaçayı “Brown Eyed Lover” performansıyla bir jüri üyesi olmak için mücadele etmesi gerektiğini öğrendi. Yargıçlar, Lionel “sahnenin sahibi” olduğunu söylediği için Sage’in tehlikede olduğunu görünce şaşırdılar.

nikolina
Nicolina, “American Idol” programında performans sergiliyor. (ABC/Christopher Willard)

Jay Copeland ayrıca ilk 14’teki yeri için şarkı söylemek zorunda kaldı. Ejderha hayal et, bu da yargıçları ve kalabalığı kesinlikle çılgına çevirdi. “Bu yüzden sana platin bileti verdik ve seyirciler bu gece burada konuştular,” dedi Luke. “Muhteşem performans, sizin için muazzam şarkı seçimi.”

Spot ışığında bir sonraki sıradaydı Nuh Thompson. Noah, 20. doğum günü için mükemmel bir kutlama olan ilk 10 yerden birini aldı. Noah, Amerika’yı etkilemeye devam etme umuduyla “Cover Me Up”ın baygınlık yakışır bir performansını sergiledi.

Sonuçları duymanın yanında Jacob Moran, kim Amerika tarafından oylanmadı. Hayatta kalma şarkısı için Katy’nin şarkılarından biri olan “Rise”ı söyledi. Yargıçlar ayağa kalktı ve Katy, Jacob’ın performansının ne kadar etkileyici olduğu için o şarkıyı resmen “emekliye bırakacağını” söyleyerek şaka yaptı.

Elli Rowe sonra kaderini öğrendi. İlk 10’a girmedi ve performansı için “All I Want”ı söyledi. “Bu seans boyunca çok büyüdün,” diye onayladı Lionel. “Senden gördüğüm en iyi performans bu.”

Spot ışığında bir sonraki sanatçı Emyrson Florasıilk 10’da otomatik olarak yer aldı. Haberleri, tür yuvarlak şarkısı “Love in the Dark”ın performansıyla kutladı. Adele. Sonraki, Mike Parker Amerika tarafından oylanmadığı için hayatta kalmak için şarkı söylemek zorunda kaldı. Mike tarafından “Bed On Fire” seslendirildi oyuncak yüzer. Luke, “Yaptıklarının, ne hakkında olduklarının, sunumlarının ve harika şarkı seçimlerinin büyük bir hayranıyım” dedi.

İlk 10’da bir yer kaldı, Fritz Hager ilerlediğini öğrendi. Fritz şarkı söyledi Harry Styles’ Gitarla sallanırken “Altın”. En sonunda, Tristen Gressett otomatik olarak ilerlemediği için hayatı boyunca şarkı söylemek zorunda kaldı. Tristen, “Benim Yoluma Gidecek misin?” yargıçlar hat üzerinde seçim ile. Katy çığlık attı ve “Tristen, başına ne gelirse gelsin sen bir rock yıldızısın!” dedi.

Jüri 4 Sanatçıyı Kurtardı

Tüm performanslar tamamlandıktan sonra, jüri son 10’dan dört sanatçıyı kurtarmak zorunda kaldı: Cameron Whitcomb, Allegra Miles, Katyrah Love, Cadence Baker, Sage, Jay Copeland, Jacob Moran, Elli Rowe, Mike Parker ve Tristen Gressett.

jay kopeland
Jay Copeland ‘American Idol’da performans sergiliyor. (ABC/Christopher Willard)

Yargıçlar karar vermeden önce tartıştı. Devam etmeyi seçtikleri ilk kişi Allegra Miles, ardından Jay Copeland oldu. Son iki sıra Mike Parker ve Tristen Gressett’e verildi. Yani, bu gece elendi: Cameron Whitcomb, Katyrah Love, Cadence Baker, Adaçayı, Jacob Moran ve Elli Rowe

Yani, 20. sezonun tam ilk 14’ü amerikan idolü Bunlar: Christian Guardino, HunterGirl, Leah Marlene, Nicolina, Noah Thompson, Ava Maybee, Dan Marshall, Lady K, Emyrson Flora, Fritz Hager, Allegra Miles, Jay Copeland, Mike Parker ve Tristen Gressett. Bu 14 şarkıcı, ilk 11’e girme umuduyla 24 Nisan’da tekrar sahne alacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/american-idol-top-14-revealed-season-20-episode-13-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir