20. Sezon Özeti – Hollywood Life


Katy Perry


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

ilk yapan kişi amerikan idolü ilk 20 Emyrson Florası! Güçlü performansıyla işleri güçlü bir şekilde başlatıyor. Demi Lovato’nun “Beni sevdiğini söyle.” Lionel Richie Emyrson’ın “sahne varlığının kontrolden çıktığını” belirtiyor. Katy Perry 16 yaşındaki oyuncunun sezonun “en yetenekli”lerinden biri olduğunu kabul ediyor ve Luke Bryan Emyrson’ın “yapım aşamasında bir süperstar” olduğunu ekliyor.

İlk 20’ye girecek bir sonraki yarışmacı Mike Parker. “Chasing After You” ile ülke rotasında kalıyor. Maren Morris ve Ryan Hurd. Katy, Mike’ın sesinin ne kadar “ipeksi ve pürüzsüz” olduğunu seviyor. Lionel, Mike’ın “hikaye anlatıcısının sesinin” büyük bir hayranıdır ve şarkıcıya “ateşte” olduğunu söyler.

amerikan idolü
Lionel Richie, Katy Perry ve Luke Bryan ‘American Idol’da. (ABC)

‘American Idol’ İlk 20’si Açıklandı

Tristen Gressett eğlenceli ve canlı performansıyla ilk 20’ye girmeyi kutluyor. The Weeknd’s “Kurban.” Luke, Tristen’e enerjisini sevdiğini söyler, ancak bu şarkı onu “sesli bir kutuya” koyar. Adaçayı “Rihannon” yorumuyla yargıçları büyüledi stevie nickler. Lionel, Sage’in karakterini sahneye çıkarmak için “ustaca bir iş” çıkardığını övüyor. Luke, Sage’i “harika şarkı seçimi” ve “harika vokalleri” konusunda övüyor.

Jay Copeland sansasyonel performansıyla ısıyı getiriyor Amy Winehouse’un “İyi olmadığımı biliyorsun.” Luke, Jay’in ona neden Platin Bilet verdiklerini “gerçekten sağlamlaştırdığını” söylüyor. Lionel, Jay’in yargıçların onda gördüğü “potansiyeli sonuna kadar yaşadığını” da ekliyor.

Nicolina Bozzo haklı olarak ilk 20’de yer alır ve “Edge of Seventeen” yorumunu kaybeder. stevie nickler. Yargıçların Nicolina’yı övmekten başka bir şeyi yok ve Lionel, Nicolina’nın “bir şarkının mutlak zirvesini sonuna kadar getirmenin bir yolu” olduğunu belirtiyor. Jacob Moran’ın adı daha sonra çağrılır. Şarkı söylüyor Stevie Wonder’ın “Bir Şey İçin Endişelenme.” Lionel, Jacob’ın gerçekten menzilini gösterdiğini ancak ondan daha fazlasını istediğini söylüyor. Katy, Jacob’a “yarışmadaki en iyi şarkıcı” olabileceğini ancak ondan daha fazla korku görmek istemediğini söyler.

HunterGirl Orijinal Şarkı Söylüyor

avcıKız
HunterGirl ilk 20’ye girdi. (ABC)

İlk 20’yi yaptıktan sonra, avcıKız orijinal şarkısı “Heartbreak Down” ile risk almaya karar verir. Luke, HunterGirl’in “sihirli bir sesi” olduğunu övüyor ve ardından onu desteklemek için orijinal şarkılar yazıyor. Lionel, HunterGirl’in tamamen “doğal” olduğunu düşünüyor ve ona yazma becerileri konusunda A+ veriyor.

Elli Rowe eşsiz sesini performansıyla sergiliyor. Keane’nin “Sadece bizim bildiğimiz bir yer.” Lionel, Elli’ye “kim olduğunuza yaslanmasını” söyler ve Luke’un Elli’nin “güzel performansı” hakkında söyleyecek çok şeyi vardır. Dan Marshall tarafından “Friends In Low Places” şarkısını söylemenin yanında sahne alıyor. Garth Brooks. Lionel, “Olabildiğince iyi,” diyor. Katy, Dan’in bu performansla gecenin “en iyi sahne varlığına” sahip olduğunu kabul ediyor.

ava belki performansıyla işleri değiştirir Demi Lovato’nun “Herhangi biri.” Luke, Ava’nın “çok zorlu bir şarkıdaki harika performansıyla” jüriye kendisinin “farklı bir yanını” göstermesini takdir ediyor. Lionel, Ava’nın şarkı seçimi konusunda dikkatli davranmadığına saygı duyduğunu da ekliyor.

Allegra Milleri “Free Fallin’” yorumuyla dikkat çekici bir performans sergiliyor. Tom Küçük. Luke, “şimdiye kadar gecenin en sevdiği performansı” olduğunu söyleyecek kadar ileri gidiyor. Katy, Allegra’ya “çok büyük bir şekilde seviye atladığını” söyler.

Katy Perry İki Performans İçin Ağladı

Katy Perry
Katy Perry iki performansıyla duygulanıyor. (ABC)

Nuh Thompson tarafından “Falling”in ülke versiyonunu söylüyor. Harry Stilleri. Yargıçlar Noah’a ve onun tüm havasına aşık. Luke, Noah’nın her zamankinden daha fazla kendine güvendiğini ve her hafta “giderek daha iyi hale geldiğini” fark eder.

Leah Marlene “Heal” in yıldız yorumuyla şimdiye kadarki en iyi performansını veriyor. Tom Odell. Katy tamamen şaşırır. Luke, Leah’ın performansını “hayal edebileceğim her şeyin ötesinde” olarak nitelendiriyor. Lionel, Leah’nın “çılgın iyi” performansını övmeye devam ediyor ve bu grubun “şimdiye kadarki en güçlü sınıf” olduğunu söylüyor.

Christian Guardino performansıyla göz dolduruyor John Lennon’ın “Düşünmek.” Katy, Christian’ın performansı karşısında gözyaşlarına boğulur. Luke, Christian’a “O performansı öldürdün” dedi. “Mükemmellikten başka bir şey duymadım.”

idolünün ardından Phillip Phillips gerçekleştirir, Fritz Hager ilk 20’ye giriyor ve “ne zaman parti bittiğinde” performansıyla A-oyununu getiriyor Billie Eilish. Lionel, Fritz’in performansını “yıldız” olarak nitelendiriyor ve Katy, Fritz’in performansına bir kez daha ağlıyor. Luke’un da gözlerinde yaşlar var ve performansı “mükemmel bir şekilde yapılmış” ilan ediyor.

Ve Son 20 Yarışmacı…

katyrah aşk tarafından “Dream” performansını öldürüyor Piskopos Briggs. Katy, Katyrah’ın sahnede ne kadar zahmetsizce çalışabileceğini görmeye bayılıyor. Luke, Katyrah’ın “harika enerjisi” ve eşit derecede “harika performansı” üzerine fışkırıyor.

Cameron Whitcomb tarafından “Değişiklikler” yorumuyla bir anlığına işleri yavaşlatır. Kara Şabat. Performansı başka bir ters takla ile bitiriyor. Luke, Cameron’ın performansında büyüme görüyor, ancak Lionel, Cameron’ın daha da yavaşladığını görmek istiyor.

kadans fırıncı tarafından “Tren Kazası” yorumuyla parlıyor James Arthur. Katy, bunun Cadence’in şimdiye kadarki en iyi performanslarından biri olduğuna inanıyor. Luke, Cadence’in son birkaç haftadır zorlandığını kabul ediyor, ancak bu performans onu “o seçmelere geri ve daha da iyi hale getirdi”.

İlk 20’ye giren son şarkıcı… Bayan K! Müthiş bir performansla geceyi sonlandırdı. Rihanna’nın “Beyinde Aşk.” Katy, Lady K’nin yeteneğinin gelişmeye ve gelişmeye devam ettiğini not eder.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/american-idol-top-20-revealed-season-20-episode-12-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir