20 Doların Altındaki En İyi 13 Hassas Cilt Ürünü


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Kimse kırmızı, kuru, tahriş olmuş bir cilde sahip olmak istemez. Her şeyden çok rahatlamak istiyorsunuz, ancak yeni ürünler denemek konusunda tereddütlü olabilirsiniz. Hassas cilde sahip kişiler bunu çok iyi bilirler. Rosacea, sedef hastalığı ve egzama teşhisi konmuş birinden alın, orada birçok ürün var. Ne yazık ki, bu cilt sorunlarını “tedavi edemezsiniz”, ancak bazı etkilerini tedavi etmek mümkündür. Ama nereden başlıyorsunuz?

Bu kadar çok cilt ürününü denemek pahalı hale geliyor ve ürünlerin işleri daha da kötüleştirmesi ve hatta yeni bir soruna yol açması ihtimali var. Herkesin cildi benzersiz olduğu için ikinci sayı için herhangi bir garanti veremem, ancak benim için en iyi sonucu veren cilt bakım ürünlerinin hepsinin 20 doların altında olduğunu memnuniyetle bildirebilirim. Ve inan bana, ben de denedim birçok pahalı seçenekler de.

Bunlara göz atın temizleyiciler, güneş kremleri, nemlendiriciler, makyaj temizleyiciler, kalıp sabunlarve hatta çamaşır deterjanı hassas ciltler göz önünde bulundurularak yapılmıştır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1255128/the-best-sensitive-skin-products-under-20?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın