20 Doların Altında 24 Anneler Günü Hediyesi


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Anneler Günü, annenizi şımartmak ve hayatınız boyunca sizin için yaptığı her şey için ona teşekkür etmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Anneme lüks ve tamamen savurganlığa değer bir şey ısmarlamaktan çekinmesek de, cüzdanımız her zaman aynı sayfada değil. Neyse ki, bu yıl annenize harika bir Anneler Günü hediyesi verebilir ve aynı zamanda cüzdanınızı mutlu edebilirsiniz. Aslında, 20 doların altında gerçekten sevimli hediyeler bulabilirsiniz. Ve hayır, sadece şeker ve çiçeklerden bahsetmiyoruz.

Örneğin, kişisel bakım hediyeleri, herkes biraz öz bakım yapabileceğinden, Anneler Günü için her zaman sağlam bir seçimdir. Gitmek istediğiniz yol buysa, Amazon’dan bu aromaterapi buharlı duş setini öneriyoruz. 14.000’den fazla beş yıldızlı incelemesi var, bir hediye kutusunda mükemmel bir şekilde paketlenmiş olarak geliyor ve sadece 20 dolar.

Hayatında burçlarını dini olarak okuyan bir anne var mı? Kate Spade’s In the Stars zodyak kolye kolyeler Kate Spade Surprise’da sadece 12 $ karşılığında satışta. Bunlar gibi Anneler Günü için hediye edebileceğiniz 20 doların altında başka sevimli takılar da var. 19 dolarlık özel kürek mini çıtçıtlar Bu, alışveriş yapanların yüksek oranda puan verdiği anlamına gelir.

Modadan güzelliğe ve kişisel bakıma kadar, annelerin kesinlikle seveceği 20 doların altında Anneler Günü hediyesi fikirleri topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1140139/20-mother-s-day-gifts-under-20?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın