2 Kızı Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Daniel Craig


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BB/MEGA

  • Daniel Craig, en çok James Bond rolüyle tanınan bir İngiliz aktördür. 007 film imtiyazı.
  • Kendi iki kızı ve bir üvey oğlu var.
  • Hollywood yıldızı, 2011’den beri aktris Rachel Weisz ile evli.
  • Daniel’in son filmi, Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi10 Eylül 2022’de yayınlandı.

Filmdeki en ikonik rollerden biri de James Bond olmuştur. 007 franchise. On yıllara ve yedi farklı aktöre yayılan bu rol, genellikle rolü üstlenenler için kariyer belirleyici bir roldür. James Bond’u oynayan en son aktör Daniel Craig. 54 yaşındaki İngiliz aktör, Mikael Blomkvist gibi birinci sınıf bir casusun yanı sıra birçok başka rol üstlendi. Ejderha Dövmeli Kız ve Benoit Blanc Bıçaklar Çıktı. Hatta dedektif Benoit rolünü yeniden canlandırdı. Bıçaklar Çıktı devam filmi, Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi, 10 Eylül 2022’de prömiyeri yapıldı. Daniel’in filmdeki bazı rol arkadaşları şunları içeriyor: Kate Hudson, Dış bankalar yıldız Madelyn Cline, Demir yumruk aktris jessica henwick, Bayan Fletcher yıldız kathryn hahnve daha fazlası.

Çoğu aktörün kesinlikle imreneceği bir film kariyeri olmasına rağmen, Daniel iki kez evlendi ve her ilişkiden bir tane olmak üzere iki kızı var. İlk karısıyla evlendi Fiona Loudon 1992’den 1994’e kadar ve şu anki karısıyla birlikte. Rachel Weisz, 52, 2011’den beri. Burada Daniel’in iki kızı hakkında daha fazla bilgi edinin!

Ella Loudon

2 Kızı Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Daniel’in 29 yaşındaki kızı Ella, ‘Ölmek İçin Zaman Yok’un kırmızı halı prömiyeri için randevusuydu. (BB/MEGA)

Daniel’in büyük kızı Ela30, 1992’de ilk eşi Fiona’nın çocuğu olarak dünyaya geldi. Bond oyuncusu ve ilk karısı 1994’te ayrıldı, ancak Ella’nın en son 007 filminin galasında çıktığı randevusu olduğu için babasıyla kesinlikle hala yakın bir bağı var. Ölmek için Zaman Yok Eylül 2021’de. Ella, ünlü tiyatro grubu Shakespeare & Company için canlı tiyatro yapımlarında rol alan bir aktris. Günlük posta. Kısa filmde de rol almıştır. Maneater 2017 ve 2018 filminde Travma Bir Zaman Makinesidir. Filmlerde yaklaşan rolleri var. ziyaretçi ve Gitmesine izin veremem, ona göre IMDb sayfası.

18 Ekim 2022’de sarışın güzel instagram galasında kırmızı halıda bir fotoğrafını paylaşarak sevgi dolu babasına desteğini göstermek için Cam soğanı. “Git gör Bıçakla Cam Soğan. Gülmekten işeyeceksin!
Ayrıca bazı güzel insanlarla tanışmaktan büyük zevk aldım ama @malala ile tanışmak gerçekten özeldi. Vintage #ossieclark giyen Xxx,” fotoğrafların atlıkarıncasına resim yazısı yazdı.

Kızı Rachel Weisz ile

2 Kızı Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Daniel ve eşi Rachel Weisz’in 2018’de bir kızı oldu. (MEGA)

Daniel, 2011’de Rachel Weisz ile evlendi ve 2018’de çiftin ilk kızları oldu. Rachel’ın yönetmenle daha önceki ilişkisinden bir oğlu var darren aronofsky adlı Henry, 16, ama o ve Daniel kızlarını çok özel tuttular. Çift, 4 yaşındaki kızın fotoğrafını yayınlamazken, Rachel çocuklarının “çok benzediğinden” bahsetti. [Daniel]” konulu bir 2018 röportajında Stephen Colbert ile Geç Gösteri.

Daniel her iki kızını da açıkça seviyor olsa da, Ağustos 2021’de yaptığı bir röportajda büyük bir miras bırakmak gibi büyük planları olmadığını açıkladı. Candis Dergisi. “Zengin biri olarak ölürsen başarısız olacağına dair eski bir atasözü yok mu?” aracılığıyla söyledi Gardiyan. “Gelecek nesillere büyük meblağlar bırakmak istemiyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/daniel-craig-kids-4529907/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir