2 Evliliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler – Hollywood Life


Bruce Springsteen ve Patti Scialfa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erlend Aas/EPA/Shutterstock

Bruce Springsteen72, vahşi doğaya geri dönüyor. E Sokak Bandı altı yıl sonra ilk kez bir tur için! 20 stüdyo albümü olan Jersey Shore yerlisi, 1980’lerde “Born In The USA” gibi şarkılarla kısmen Heartland rock’ı yarattı ve “The Boss” lakabıyla tanınıyor. Ama şimdi altmış yıla yayılan efsanevi bir kariyer sırasında onun arkasındaki kadınlar kimlerdi? Görünüşe göre Bruce iki kez evlendi! İşte bilmeniz gereken her şey patti scialfa ve Julianne PhillipsBruce’un evli olduğu iki kadın.

Julianne Phillips

Model ve aktris Julianne, Ekim 1984’te Bruce ile tanıştı ve şarkıcıyla 13 Mayıs 1985 Pazartesi günü evlendi – yeni kocasının şöhretinin zirvesi. İkili törenlerini, büyüdüğü Oregon, Oswego Gölü’ndeki Our Lady of the Lake Katolik Kilisesi’nde gerçekleştirdi. Julianne, 80’ler de dahil olmak üzere filmlerde görünen, kendi başına bir aktris olarak etkileyici bir başarıya sahiptir. Garip İşler, Tatlı Yalanlarve Yargılamaya Yedi Saat. Daha yüksek profilli rollerde, karşısında rol aldı John Ritter içinde cilt derin ve Chevy Chase ikonik komedide Fletch Yaşamları Model olarak Elite Modellik Ajansı’na imza attı ve .38 Special’ın “If I’d Been the One” adlı şarkısının klibinde rol aldı.

İkisi yaş ve arka plandaki farklılıklara katlandı ve 1988 baharında Bruce’un Aşk Ekspresi Tüneli turne programı çok kötüydü ve albümdeki şarkılarının çoğunun evlilikteki mücadelelerinden ilham aldığı bildirildi. Julianne, Ağustos ayında Los Angeles’ta uzlaşmaz farklılıklara atıfta bulunarak boşanma davası açmasıyla 1988 baharında ayrıldılar. 1989 Mart’ında tamamlandı – ancak “Dancing in the Dark” şarkıcısı görünüşe göre çoktan hayatına devam etmişti ve E Street grup üyesi Patti ile yaşıyordu.

patti scialfa

patti scialfa
Patti Scialfa ve Bruce Springsteen sahnede (Erlend Aas/EPA/Shutterstock)

Bruce ve Patti, 1980’lerin başında, onun arkadaşıyla birlikte performans sergilediğini görünce tanıştılar. Bobby Bandiera New Jersey’de bir barda. Bruce etkilendi ve kendini yetenekli şarkıcıya tanıttı. Patti, 1984’te E Street grubuna katıldı. ABD’de doğdu. Tur. Bruce ve Patti’nin dostluğu derinleşiyor gibiydi, ancak Julianne ile tanışıp, daha hiçbir yere varamadan evlendi. Bruce ve Julianne’in ilişkisi bozulup ayrıldıktan sonra, 1988’de Patti’nin yanına taşındı. İlişkinin örtüşmesi, iki şarkıcı için tartışmalara neden oldu, ancak Bruce, Julianne’in bunu kamuoyuna açıklamadan çok önce ayrıldığını iddia ediyor. tarafından yayınlanan bir kitap alıntısında, “Juli’yi korumadım… bir tür kamu duyurusu adil olurdu, ancak kendi mahremiyetim konusunda aşırı endişe duydum” dedi. Günlük Haberler 2019’da. Kötü idare ettim ve hala kötü hissediyorum. İnsanların bu şekilde öğrenmeleri zalimceydi.’”

Çift, New Jersey’de, ardından Los Angeles’ta yaşadı ve ilk çocukları olan bir oğulları karşıladılar. Evan James Springsteen’in fotoğrafı.25 Temmuz 1990’da. Bir yıl sonra 8 Haziran 1991’de LA Daughter’daki evlerinde samimi bir törenle evlendiler. Jessica Rae Springsteen’in fotoğrafı. 30 Aralık 1991’de doğdu ve en küçük çocuğu Samuel Ryan Springsteen5 Ocak 1994’te doğdu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/bruce-springsteen-wife-4747610/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir