1D’den Louis Tomlinson ve Liam Payne ‘All Of That Voices’ Galasında – Hollywood Life


louis ve liam


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: justinpalmer_ldn / BACKGRID

One Direction mezunları Louis Tomlinson31 ve Liam Payne29, Louis’in yeni belgeselinin Londra galasında mini bir grup toplantısı yaptı. Tüm O Sesler, 16 Mart’ta. Birlikte kırmızı halıda poz vermeseler de dinamik ikili, etkinlikten birlikte büyük gülümsemelerle ayrılırken görüntülendi. 31 yaşındaki gönül yarası, deri elbise ayakkabılarıyla eşleştirdiği tek renkli siyah bir takım içinde şık görünüyordu. Bu sırada Liam, siyah ve bej tonlarında iki renkli bir takım elbise seçti. 29 yaşındaki görünüşünü siyah bir papyon ve deri elbise ayakkabılarıyla süsledi.

Louis ve Liam
Louis Tomlinson ve Liam Payne, Londra’daki ‘All of That Voices’ filminin galasında. (justinpalmer_ldn / BACKGRID)

Sıra bireysel kırmızı halı anlarına geldiğinde, müzisyenler her ikisi de seksi pozlarla kameralara istediklerinden fazlasını verdiler. bu Tüm O Sesler Yıldız askeri rahat bir pozla halının üzerinde dururken, yüzünde de bir parça pislik sallıyordu. Ancak Liam, güzel kız arkadaşıyla kırmızı halıda görüntülendi. Kate Cassidy. “Get Low” şarkıcısı, fotoğrafçılara poz verirken kolunu sarışın güzele doladı. Kate, özellikle uyluk yüksek siyah deri botlarla eşleştirdiği, omuzları açık küçük siyah bir elbise içinde büyüleyici görünüyordu. İlginç bir şekilde, diğer grup üyeleri Niall Horan, Harry Stilleri, Ve Zayn Malik hazır bulunmadılar.

Louis belgeseli ilk duyurdu Instagram aracılığıyla 8 Şubat’ta, duyurusunun ortasında Geleceğe İnanç o ay tur “Bu, yıllardır üzerinde çalıştığım bir şeydi, sonunda onu dünyaya yayacağım için gerçekten heyecanlıyım. Milyonlarca kez söyledim ama bir sanatçının isteyebileceği en büyük hayranlara sahip olduğum için yeterince şanslıyım ve benim için her zaman çok ileri gittiğin için hikayemi seninle kendi kelimelerimle paylaşmak istedim.” film afişine resim yazısı yazdı. Doktor, 22 Mart’ta dünya çapında sinemalarda gösterime girecek.

louis ve liam
Liam Payne ve Louis Tomlinson, 16 Mart’ta Londra’da. (justinpalmer_ldn / BACKGRID)

Merakla beklenen her şeyi anlatan filmin fragmanı iki hafta sonra 22 Şubat’ta yayınlandı. Louis, “Bunu hepinizin görmesi için sabırsızlanıyorum!” Resmi Tanıtım Filmi. “Benim için grup ya da hiçbir şey olduğunu düşündüm” dedi. klip. “Kendimi tek başıma hayal etmek benim için zordu. Müzikal olarak bile geri dönüş yolu görmedim – sadece bir şey yapmak için. Grubun son albümünden bu yana, sabah yapılan2016 yılında piyasaya sürülen yetenekli İngiliz yerli, iki solo albüm yayınladı. İlk solo stüdyo albümü, Duvarlar2020’de piyasaya çıktı, en son, Geleceğe İnanç, Kasım 2022’de düşüyor.

Beş üyeli grubun 2016’da dağılmasının ardından, altı yıllık birlikteliklerinin ardından solo kariyerlerine başladılar. Harry, aldığı toplam üç Grammy Ödülü ve dokuz adaylığıyla kolayca grubun en büyük başarısı olabilir. Zayne son albümünü çıkardı. Kimse Dinlemiyor, 2021’de, Liam henüz bir solo stüdyo albümü yayınlamıyor. Niall ise üçüncü stüdyo albümünü çıkarmaya hazırlanıyor. GösteriHaziran 2023’te. Louis, belgeselin yayınlanmasının ortasında nihayet mevcut başarısına “layık” hissettiğini iddia etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/one-direction-louis-tomlinson-liam-payne-all-those-voices-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir