19. Sezon Finalinden Sonra Teddy Öldü mü? – Hollywood Hayatı


Ellen Pompeo


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Simone’un düğün günü gelmiştir, ancak o evlilik konusunda biraz tereddütlüdür. Trey evinden ayrıldıktan sonra Simone, Lucas’ın odasına gider ve onun çoktan onsuz kaldığını görür. Onu suçlayabilir misin?

Winston, Catherine Fox Ödülü’ne aday gösterildiği için Boston’a gidiyor. Teddy gitmeden önce kardiyonun yeni başkanı olduğunu açıklar. Winston çok mutlu.

Simone
Düğün gününde Simone. (ABC)

Birkaç saat içinde evlenecek olmasına rağmen Simone hastaneye gider. Lucas’ı bulur ve ona onsuz gitmesi konusunda sorular sorar. Ancak konuşma bundan daha fazlasıdır. “Bir bağlantımız olduğunu inkar edemem,” diyor. “Seni incitmek istemiyorum ve seni hayatımdan kaybetmek istemiyorum.” Ancak yine de evleniyor ve ondan hastasına bakmasını istiyor. Senin için her şeyi yaparım, diye yanıtlıyor Lucas. Baygınlık.

Simone’un düğününe giderken. Blue, opioid zehirlenmesi geçirmiş gibi görünen bir anne ve oğluyla karşılaşır. Genç iyi olacak, ancak Owen, Blue’ya her ihtimale karşı çocuk koruma hizmetlerini anne için aramasını söyler. Aniden anne yere yığılır. Daha sonra Owen, Blue’ya Enzo’nun toksin ekranının temiz çıktığını söyler, ancak Blue’nun sentetik fentanil olduğuna inanması dışında zehirlenme konusunda haklı olduğuna inanır.

Winston, Nick, Bailey, Catherine ve Richard tören için özel bir uçakla Boston’a giderler. Amelia da onlara katılır. Winston, Amelia’nın sert sözlerinin acısını hâlâ hissediyor ve yanına oturmamasını istiyor. Uçakta çözmeye çalışıyorlar. Özrünün arkasında duruyor, ancak Maggie’nin onunla rekabet etmesi değil, yanında olması gerektiğine inanıyor.

Uçak ciddi bir türbülansa çarpıyor, bu türbülansa kesinlikle herhangi bir Grey’in Anatomisi hayran TSSB’si diğer uçak kazası. Herkes çıldırmaya başlar. Hatta Winston ve Amelia el ele tutuşurlar. Uçak türbülanstan çıkınca her şey yolunda.

Simone, düğünü için hazırlanırken babası ortaya çıkar. Simone’un elbisesi yırtılır ve herkes bunun iyiye işaret olmadığını bilir. Simone’un büyükannesi geldiğinde, Simone’un kızı olduğunu düşünür.

Chris Carmack
Link ve Jo olarak Chris Carmack ve Camilla Luddington. (ABC)

Link, Sam ve Jo’nun durumu hakkında hâlâ oldukça üzgün hissediyor. Jo, onunla bu konuda yüzleşir, ancak yine de ona karşı gerçek hislerini açıklamaz. Bu sırada Maxine’in durumu hastanede kötüleşir. Mavi, onu kurtarmak için elinden geleni yapıyor ve hatta istediği bu olmamasına rağmen onu entübe ediyor.

Simone birdenbire hastaneye gelinliğiyle gelir. Lucas onun önünde durduğuna inanamıyor. “Ben evlenmedim” diyor. Simone ve Lucas, sadece ikisinin olduğu bir çağrı odasına girerler. Onu öper ve sevişebilmeleri için onu gelinlikten çıkarır. Nihayet!

Nick, Boston’a gelir ve Meredith’in kapısında belirir. tarafından canlandırılan Michael adında bir adam tarafından karşılanır. Gilles Marini. Nick, Meredith’in taşındığına inanır ve doğruca bara gider. Kısa süre sonra Amelia, Richard ve Bailey ile birlikte Meredith’in laboratuvarına çağrılır. Meredith’i yerde kağıtlarla çevrili bulurlar. Meredith, “Alzheimer’ı iyileştireceksek, hakkında bildiğimiz her şeyi sorgulamalıyız” diyor.

Maggie ve Winston’ın yolları otelde kesişir. Elbisesi için ona yardım etmesini ister. Bu ikisi birbirlerine olan duygularını çok uzun süre inkar edemezler. Törenden önce sevişirler. Otel buluşmalarına rağmen, Winston hala boşanmak istiyor.

Trey, Simone düğünden ayrıldıktan sonra hastaneye kaldırılır. Şansını bulduğunda Lucas’a iyi bir yumruk atmayı başarır. Simone, onu Lucas yüzünden terk etmediğine dair Trey’e yemin eder. Seattle’a geri taşındığına göre artık farklı biri.

Maxine uyanır ve kendini solunum cihazına bağlı bulur. Blue, onu havalandırmadan çıkarmadan önce kendi başına nefes alabildiğinden emin olmak için 24 saate ihtiyacı olduğunu söylüyor. Blue, Maxine’in hayatı için savaşmakta haklı olduğuna inanıyor. Mika başka bir şeyle uğraşırken Lucas, Sam’i kontrol etmeye gider. Aniden, Sam kodlamaya başlar. Aortu kesilmiş. Derhal ameliyathaneye gitmesi gerekiyor.

Bu sırada Jo, Link’i dışarıda yağmura bakarken bulur. “Çocuklar için kafa karıştırıcı” olduğu için taşınma zamanının geldiğini düşündüğünü söylemeden önce ona gerçekte neler olduğunu soruyor. Link, ona tüm hayatını kendisinin ve Luna’nın etrafında dönecek şekilde değiştirdiğini söyler.

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo, Meredith Grey rolünde. (ABC)

Ben, ödül törenine gelir ve Bailey’i şaşırtır. Meredith, Catherine Fox Ödülü’nü sunar ve ödülün, aday bile gösterilmemiş, cerrahi olmayan bir projede yer alan bir doktora gideceğini söyler. Bailey, kadın sağlığına katkılarından dolayı ödülü kazandı. Tamamen şokta!

Amelia, törenden sonra Richard’ı yakalar ve Meredith’in araştırmasını incelediğini söyler. Bir toplantıya gidiyor çünkü Meredith’in kardeşinin tüm mirasını batırmak üzere olduğunu biliyor. Richard’a ona katılmak isteyip istemediğini sorar. Uçak türbülansından sonra düşünebildiği tek şeyin alkol olduğunu kabul ediyor. Amelia’ya Catherine’i beklemek için geride kaldığını söyler ama aslında bir içki ısmarlamıştır.

Meredith, otel kapısının altından Nick’e bir mektup bırakır. Dışarı çıkar ve mektubu okur. Onu özlediğini itiraf ediyor. Michae’yi soruyor. Görünüşe göre Michael, Zola’nın öğretmeni. O da eşcinsel. Nick, Meredith’e uçak durumunun ona “aşkla, karmaşayla, acıyla ve seninle” yaşamayı ne kadar istediğini fark ettirdiğini söyler.

Teddy, Mika ve Lucas, Sam’le birlikte acil ameliyata girmek üzereyken Teddy ameliyathanede yere yığılır. Daha önce diş ağrısından şikayetçiydi. Mika, Teddy’yi uyandırmaya çalışır, ancak yanıt alamaz. Kısa süre sonra Mika, Teddy’nin nabzını kaybeder. Sam hala ameliyat masasında. Lucas, Sam’i kurtarmak için harekete geçer. Simone, Lucas’a yardım etmek için devreye girer. Owen, ne olduğunu öğrenince Teddy’nin yanına koşar.

Sonunda ameliyathaneye vardığında, Sam ölmüş gibi görünüyor. Yerde kan var. Ted V-fib’de. İçeri girer ve onu canlandırmaya çalışır.

Teddy’nin hayatı tehlikedeyken Link ve Jo sonunda duygularını itiraf eder. Link bizi destansı bir aşk ilanıyla kutsuyor. “Sana aşığım, Jo,” diyor. Link, birinci sınıftan beri ona aşık olduğunu itiraf ediyor.

“Seni seviyorum ve seni sonsuza kadar seveceğim” diye söz veriyor. Jo, “Seni inanılmaz aptal. Ben de seni seviyorum.” Yağmurda inanılmaz bir öpücük paylaşıyorlar. Link ve Jo hayranları, biz kazandık!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/greys-anatomy-teddy-dead-season-19-finale-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir