19 $’a 148 $’lık J.Crew Jeans ve Daha Fazla Akıllara durgunluk Veren Fırsatlar Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

İndirimli alışveriş yapmaktan daha iyi olan tek şey, ekstra indirim satış fiyatlarında. Ne kadar çok para biriktirebilirseniz, o kadar çok şey satın alabilirsiniz, değil mi? Bu size kalmış, ancak gardırobunuzu genişletmek ve iyi fırsatlar elde etmek istiyorsanız, bu hafta sonu J.Crew’dan ekstra indirim alabilirsiniz.

Ek %50 indirim almak için SHOPEARLY promosyon kodunu kullanın. J.Crew satış bölümü. İşte bilmeniz gerekenler: fiyatlar göründüğü gibi değil. Ödeme sırasında kodu uyguladığınızda bu ekstra indirimi alın. Ayrıca Yaza hazır modellerde %50 indirimpromosyon kodu gerekmez.

Bunları 148 $ alabilirsin J.Crew kot pantolon sadece 19 $. Bunu giydiğinde pembenin içinde güzel hisset önden bağlamalı elbise, sadece 28 $ (başlangıçta 118 $) için satışta. Bunu ekle siyah elbise 158 $ ödemek yerine 38 $ için hayatınıza. Tek iyi fırsatlar bunlar değil. İşte dudak uçuklatan fiyatlarla daha harika stillere sahip bir özet.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374926/get-dollar148-j.crew-jeans-for-dollar19-a-dollar118-dress-for-dollar28-and-more-mind-blowing-deals?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir