18. Sezon Özeti – Hollywood Life


Ellen Pompeo


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Maggie, Nick’i mürettebata davet etmek için bir akşam yemeği partisine ev sahipliği yapıyor. Winston, Maggie’nin Nick’i gerçekten cezalandırmak istediğini biliyor. Nick hastanede Meredith’le karşılaştığında, ona onu korkutmanın kız kardeşleri ve çocuklarından daha fazlasını alacağını söyler.

Katherine tekrar kemoterapiye başlıyor ve Richard yolun her adımında onun yanında olmak istiyor. Katherine’in kemoterapi seanslarından birinde bebek bekleyen bir çiftle tanışırlar. Hastanın karısı doğum yapmaya başlıyor gibi görünüyor, ama neyse ki sadece Braxton Hicks.

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo, Meredith Gray rolünde. (ABC)

Kai, Grey Sloan Ailesiyle Tanışıyor

Maggie sonunda yemek partisinde Kai ile tanışır. Kai, Gray Sloan doktorlarının tüm çocuklarıyla tanıştırılır. Link, Scout ile birlikte ortaya çıkar ve Kai ve Amelia için işleri biraz daha garip hale getirir.

Bu arada, bir nefret suçu saldırısına uğrayan Asyalı bir kadın getirildiğinde Meredith hastanede alıkonulur. Hastayı aceleyle ameliyata alırken Nico, Michelle’e katılır. “Yabancı olarak görülmeyi bırakacağımızı düşünüyor musun?” Nico, Michelle’e sorar. Hasta ilk ameliyatı atlatır ama dalağı yırtılır ve tekrar ameliyathaneye gitmesi gerekir. Ameliyattan kurtulur.

Alex Landi
Alex Landi, Nico olarak. (ABC)

Evdeki herkes, Meredith oraya varana kadar vaktini beklemek zorundadır. Wendell gelir ve işler hızla değişir. Wendell, Winston’a kendisine para verenlerin iyi insanlar olmadığını itiraf eder. Winston’dan biraz para ister ve Winston öfkelenir. Wendell’in sevdiği insanları riske atmış olabileceği için öfkeli. Winston, Wendell’e bu gece Seattle’dan ayrılmasını söyler.

Owen ve Kai, Meredith’in evinde küçük bir konuşma yaparlar. Kai, Owen sorduğunda çocuk istemediklerini itiraf ediyor. Kai, “Kariyerim benim bebeğim” diyor. Owen, Kai’nin Scout’tan önce Amelia’ya benzediğine dikkat çekiyor.

Kai, Çocuk İstemediklerini Açıkladı

Teddy, Link ile Jo hakkında konuşur. “Arkadaşımı özlüyorum,” diyor Link, ama Amelia’nın Todd’la olsa bile mutlu olmasını istiyor. Teddy, Link’e açıkça Jo’ya karşı hisleri olup olmadığını sorar. “Ara sıra. Belki. Biraz,” diyor Link. Jo’ya söylemesi gerekip gerekmediğini merak ediyor ama Teddy, ciddi olmadığı sürece söylememesi konusunda onu uyarıyor.

Kai ve Amelia’nın balayı evresi çığlıklar içinde durma noktasına gelir. Kai, Amelia’ya çocuk istemediklerini açıklar. Profesyonel ve kişisel hedeflerinin ikinci planda kalmasını istemiyorlar. Kai, Amelia’ya fikrini değiştirmeyeceklerini söyler. Kai, Amelia’yı yönlendirmek istemiyor, bu yüzden şimdi ona söylüyorlar.

Evden dışarı çıktıktan sonra Winston geri döner. Maggie, Wendell’e krediyi geri ödemesi için parayı verdiğini itiraf ediyor. Bu konuda üzgün veya kızgın değil. Winston, Wendell’e de para verdiği bir bomba bırakır, bu yüzden Maggie’nin parasını çaldı.

Nick ve Meredith ‘Seni Seviyorum’ Diyor

Scott Speedman
Scott Speedman, Nick olarak. (ABC)

Nick ve Amelia, hâlâ Meredith’i bekleyenler. Nick, Amelia’nın onunla konuşmak istediği bir şey olup olmadığını bilmek istiyor. Amelia, Nick’e Meredith’i mutlu ettiğini söyler. “Hayatının sevgi ve neşe dolu olmasını istiyorum. Senden tek isteğim bunu da istemen,” diyor Amelia.

Nick, Meredith’in eve dönmesini bekler. Onun için tamamen hazırlanmış bir akşam yemeği var. Meredith, Nick’e onu sevdiğini söyler ve Nick de bu duyguya karşılık verir. Uzun bir günün ardından, onun kollarında ağlıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/19/greys-anatomy-meredith-loves-nick-season-18-episode-recap/

Yorum yapın

SMM Panel