170 Dolarlık Sunday Riley Ürünlerini 122 Dolara Nasıl Alabilirsiniz?


Bu makale QVC tarafından desteklenmektedir. Bu ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşündüğümüz için QVC’den seçildi. Bağlantılarımızdan bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Kült favori marka Sunday Riley, “her şey genlerde var” demeyi sever. Bununla, en çok satanları kastediyorlar Sunday Riley Good Genes Hepsi Bir Arada Laktik Asit Tedavisi. Bu arada, bugün satışa çıkabilirsiniz.

Aslında, alabilirsin iki 1 oz. Sunday Riley Good Genes tedavisi sadece 122 $. Bu normalde olacağından yaklaşık 50 $ daha az.

Peki, insanlar neden bu özel ürünü bu kadar çok seviyor? Etiketin burada kendisi için konuşmasına izin vereceğim. Sunday Riley’ye göre, İyi Genler Hepsi Bir Arada Laktik Asit Tedavisi çifte görev yapıyor. “Cildin daha parlak görünmesine yardımcı olmak için pul pul dökülür”, ancak aynı zamanda “ince çizgilerin görünümünü dolgunlaştırmak için nemlendirir”. Ve “periorbital bölgenin etrafındaki kaz ayağı görünümünü azaltır.”

Kullanım için güzellik markası, “durulanmayan tedavi” için temiz, kuru cilde bir veya iki pompa uygulanmasını önerir. Hem gece hem de gündüz kullanıma uygundur. Alışveriş yapmak için ilerleyin ve hızlıca: Bu sadece bir günlük bir fiyattır!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364311/deal-alert:-get-dollar170-worth-of-sunday-riley-good-genes-lactic-acid-treatments-for-dollar122?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir