17. Sezon Özeti – Hollywood Life


Madison Baez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Üzerinde bir sürü köpek var AGT sahnede numaralar yapmak, ama asla tavuklar. Bir genç ikinci tura başladı Amerika’nın yeteneği var ile seçmeler Bock and Roll Bandyetiştirdiği tavuk çetesi. naber mandel daha önce böyle bir şey görmediğini itiraf ediyor. Simon Cowell tavukların ne kadar iyi performans gösterdiğine şaşırır. Bock and Roll Band başka bir gün eğlenmek için yaşıyor.

‘AGT’ 17. Sezon Seçmeleri Devam Ediyor

Kendilerini taklit eden iki dansçı funkanometri yüksek enerji getirmek AGT sahne. Simon tamamen bu “eğlenceli, orijinal” eylemle ilgilidir. Sofya Vergara Çocukların “harika” olduğunu övdü. Funkanometri, eğlenceyi yarışmanın bir sonraki turuna taşıyacak.

Drake Milligan
Drake Milligan ‘AGT’de performans sergiliyor. (NBC)

Ülke şarkıcısı Drake Milligan ve grubu “Sounds Like Everything I’d Do” orijinal şarkısıyla jüriyi büyüledi. Howie, bu şarkının bir hit olmak için gereken özelliklere sahip olduğunu düşünüyor ve Drake’e “ülkenin yeni Elvis’i” diyor. Sofia, kızların Drake için delirdiğine dikkat çeker. Simon, grubun özgünlüğünü övüyor. Devam ediyorlar!

Aiko Tanaka çevirmen olarak çalışıyor ama hayali stand-up komedi. Şakaları odayı kahkahalarla aydınlatıyor. Sahnede ağlamaya başlar ve geçmişte güvensizlikle mücadele ettiğini itiraf eder. COVID-19 salgını sırasında vefat eden annesi ona her zaman inandı. Howie, “Bence kariyerin fırlamak üzere,” diyor. Simon, Aiko’nun oyununu “çok komik” ve “çok yaramaz” olarak nitelendiriyor.

Madison Baez İkinci Altın Buzzer’ı Aldı

Madison Baez her zaman büyük bir hayranı olmuştur AGT. Seyirciye gizlice girer ve bir mola sırasında şarkı söylemeye başlar. Simon, Madison’ın sesini duyduğunda, Madison’ın nerede olduğunu anlamak için ayağa kalkar. Madison resmi bir seçme için sahneye çıkıyor.

Madison Baez
Madison Baez, ‘AGT’ seçmeleri sırasında. (NBC)

11 yaşındaki çocuk gözyaşlarına boğulur ama sonra “Amazing Grace”i söylemeye başlar. Performansı kesinlikle çok etkileyici. Howie, Madison’a, “Artık herkes adını öğrenecek,” dedi. Kazanırsa 1 milyon dolarla ne yapacağı sorulur. AGT. Babasına kanser araştırmalarında yardım edeceğini söylüyor. Babası yaklaşık on yıldır kolon kanseriyle mücadele ediyor.

Seyirciler “altın zil” zikretmeye başlar. Howie daha fazla zaman kaybetmiyor. Madison’a Altın Zil’ini veriyor ve onu doğrudan finallere gönderiyor! Babası kızına sarılmak için sahneye koşar. Sofia, “Bence bu sizin için sadece bir başlangıç,” diyor.

Tamamı kadınlardan oluşan Fabulous Sisters grubu ve tamamı erkeklerden oluşan Kyushu Danji grubu her zaman rakip olmuştur, ancak şimdi kazanmak için güçlerini birleştirdiler. AGT olarak Füzyon Japonya. Performansları kesintisiz bir eylemdir. “Muhteşemdi. Çok güçlüydü,” diye övüyor Sofia. Heidi Klum bunun “gördüğüm en iyi dans gruplarından biri” olduğunu kabul ediyor. Amerika’nın yeteneği var” Howie, Fusion Japonya’nın şu anda bir Vegas şovu olmak için gerekenlere sahip olduğuna inanıyor.

Marvin Achi gösteriş yapmak için özel bir deneyi olan bir kimya mühendisi AGT. Hareketinin başlangıcında, Marvin gömleğini çıkarır ve gagalarını ve absini hareket ettirmeye başlar. Heidi ve Sofia bayılıyorlar, bu yüzden Marvin Sihirli Mike-esque ikinci bir performans için geri dönüyor.

Viviana Rossi
Viviana Rossi ‘AGT’ ile göz kamaştırıyor. (NBC)

Viviana Rossi İspanya’dan bir havacı. Bu onun kazadan sonra ilk performansı. Bir küvette başlar ve kendini tamamen suya bırakır. Aniden havaya kaldırılır ve ıslanırken performans göstermeye başlar.

“Bu sansasyonel oldu!” Sofya ilan ediyor. Heidi, Viviana tarafından “hipnotize edildiğini” hissettiğini itiraf ediyor. Simon, Viviana’ya bu eylemin “tam olarak bu yıl dizide aradığımız şey” olduğunu söyler.

JoJo Clarke 15. sezondan yankı yeğeniyle geri döndü, Bri. Muhteşem bir yorum yapıyorlar Marvin Gaye’in “Yeterince Yüksek Dağ Yok mu?” Simon ikiliye “neşe ve sihrin tanımı” olduklarını söyler. Hatta “şimdiye kadar yılın favorilerimden biri” olduklarını da ekliyor.

Zeno
Zeno Sputafuoco ‘AGT’yi şok etti. (NBC)

Zeno Sputafuoco sahnedeyken tek kelime etmiyor ama yaptığının hatırlanacak bir şey olmasını sağlıyor. Metal bir spiral alır ve burnuna sokar. Ağzından çıkıyor ve Sofia bağırmaya başlıyor. Zeno, gösterisinin bir sonraki bölümü için Sofia ve Heidi’yi sahneye çıkardı.

‘AGT’ Şap Son İşlem İçin Geri Dönüyor

Onları bir vagona oturturken burnuna bir kanca sokup ağzından çıkardı. O kancayı bir zincire takıyor ve kanca hala içindeyken Sofia ve Heidi’yi çekmeye başlıyor! Simon, Zeno’nun “iğrenç özgünlüğünün” hayranıdır. Howie, Simon’ın iğrendiği halde “eğlendiği” konusunda hemfikir.

Gecenin son perdesi daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor AGT. MetaFizik Sentetik Medya getiriyor AGT şap Daniel Emmet özel bir performans için sahneye çıktı. MetaPhysic Synthetic Media’nın yarattığı teknoloji, Daniel’in Simon’ın yüzünü onun üzerine yerleştirirken şarkı söylemesine izin veriyor. Görünüşe göre Simon gerçekten şarkı söylüyor. Heidi bunun “bütün gün gördüğüm en iyi şey” olduğunu söylüyor. Howie, bu davranışın “saf yetenek” olduğunu düşünüyor. MetaPhysic Sentetik Medya geri dönecek!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/madison-baez-golden-buzzer-agt-season-17-episode-2-recap/

Yorum yapın

SMM Panel