17. Sezon 5. Bölüm Özet – Hollywood Life


zambak meola


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Nicolas Kaburga ve kızı, Emma28 Haziran’daki bölümde ilk kez sahne alacak Amerika’nın yeteneği var. Nicolas bir sihirbazdır ve hareketlerinde dijital ve fiziksel yönleri birleştirir. Ayakta alkışlanır.

“Daha iyi sihir görmedim” naber mandel diyor. Simon Cowell Nicolas’ın oyununu “benzersiz” olarak nitelendiriyor ve “daha ​​önce hiç böyle bir şey görmediğini” itiraf ediyor.

Bay Pantolon İnkar Edilemez Bir Hit

Bay Pantolon
Bay Pantolon, yargıçları güldürür. (NBC)

Bay Pantolon tam teşekküllü bir “pantolonlu takım” giyerek sahneye çıkıyor. Pantolonla ilgili insanla kahkahaları getiriyor. En gürültülü kahkahaları Howie’den alıyor. Tüm yargıçlar Bay Pantolon’u seviyor ve onu bir sonraki turda görmek istiyor.

Mia Morris şarkıcı ve multi-enstrümantalisttir. Performansı tamamen benzersiz. Howie, Mia’ya bunu Las Vegas’ta yapmasını izleyebileceğini söyler. Heidi Klum tamamen Mia’nın “tek kadın şovu” ile ilgili. Sofya Vergara Mia’nın “en havalı kızlardan biri” olduğunu söylüyor. AGT sahne. Simon, Mia’nın performansının “biraz dağınık” olduğunu kabul ediyor ama Mia’nın bir “dahi” olduğunu düşünüyor.

Çiko ölüme meydan okuyan tavrıyla yargıçları tamamen şaşırtıyor. Sahnenin tepesindeki yargıçların X’lerine ulaşana kadar ayaklıklar üzerinde giderek daha yükseğe çıkmaya devam ediyor. Bir noktada gözlerini bağlar. Bir ayaklık fırlattı ve neredeyse düşüyor. Kendini toparlar ve elleri üzerinde dengeler.

Kalabalık Chiko için çılgına döner. Heidi, Chiko’ya bu hareketin onu daha fazlasını istemesine neden olduğunu söyler. Kesinlikle bir sonraki tura geçiyor.

Connor Johnson hanımları eritmeye hazır. Şarkı söyleyerek başlar Lewis Capaldi’nin “Sonsuza kadar,” ama Simon onu yarı yolda durduruyor. Connor’dan başka bir şarkı söylemesini ister. Connor hızla adapte olur ve “Latch” şarkısını söyler. açıklama.

Kalabalık bu performansa bayılıyor. “Sesin çok güzel,” diye övdü Sofia. Heidi, Connor’ın “gözleri yormayan” biri olduğunu kabul ediyor. Simon, Connor’a gerçekten iyi bir seçmeler yaptığını ve Connor’ın konfor alanının dışına çıkıp ilerlemesini görmek istediğini söyler.

Lily Meola Altın Zil Alır

zambak meola
Lily Meola, Altın Zil’i alır. (NBC)

zambak meola son birkaç yıldır hiç kolay olmadı. Annesi ne yazık ki 2020’de kanserle savaştıktan sonra vefat etti. Orijinal şarkısı “Daydream”in performansıyla jüri üyelerini ve izleyicileri şaşırttı. Howie, Lily’den gelen “duyguyu hissedebildiğini” söylüyor. Simon, Lily’ye onda “özel bir şey” olduğunu söyler.

Heidi gözyaşları içinde ve neredeyse dilinin tutulduğunu itiraf ediyor. Lily’ye hemen ona aşık olduğunu söyler. Heidi, Lily’ye Altın Zil’ini vermeye karar verir ve onu doğrudan finallere gönderir.

Ürdün Conley giyerek çıkıyor minyonlar sweatshirt ve stand-up performansıyla jüriyi büyüledi. Jordan’ın işi bittikten sonra Howie “vay be” deyip duruyor. Sofia performansı “muhteşem” olarak nitelendiriyor. Jordan övgü karşısında gözyaşlarına boğuldu.

Ürdün Conley
Komedyen Jordan Conley jüriyi büyüledi. (NBC)

Merissa Beddows Bir Öne Çıkıyor

Merissa Beddows opera sanatçısı ve izlenimcidir. “Somewhere Over the Rainbow” şarkısını kendisi olarak söylemeye başlar, ancak şarkıcı olarak şarkı söylemeye geçer. Ariana Grande, stevie nickler, Celine Dionve dahası.

Howie, Merissa’ya “İzlenimlerinizi sunmak istediğiniz şekilde orijinalsiniz” diyor. Sofia, Merissa’nın “her bir sesi nasıl çivilediğine” şaşırıyor. Söylemeye gerek yok, Merissa devam ediyor.

Gecenin son eylemi ise Siegfried ve Sevinç. Bu tam zamanlı sihirbazlar, Simon dışında herkesin eğlendiği sahnede bir kargaşaya neden olur. Bu performansın inişleri ve çıkışları var ama ikili sonunda kurtarıyor. Sofia ikiliyi “yaratıcı” olarak adlandırırken, Simon onları sinir bozucu buldu. Neyse ki diğer 3 jüri üyesi Siegfried ve Joy’u daha çok görmek istiyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/lily-meola-golden-buzzer-agt-season-17-episode-5-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir