17. Sezon 4. Bölüm Özeti – Hollywood Life


Mayyalar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC


Dans grubu kekler 21 Haziran’daki bölüm başlıyor Amerika’nın yeteneği var eğlenceli ve canlı bir rutin ile. Simon Cowell performansın kişiliğini sergileme şeklini seviyor. “Bu seçmelerde yapman gereken her şeyi” yaptıklarını övdü. Grup 4 jüri üyesinden de evet alır.

Ethan Jan sadece 17 yaşında ve başta jüri önünde oldukça utangaç görünüyor. Rubix küp oyunuyla canlanıyor. Hepsini kolaylıkla çözüyor ve Rubix küpünü çözerken tek tekerlekli sirk bisikletine bile biniyor.

Kristen Cruz Büyük Bir Giriş Yaptı

Amerika'nın yeteneği var
‘AGT’ 21 Haziran’daki bölümüyle hakim. (NBC)

Simon, rolündeki Ethan’ın “şovmenliğini” seviyor. Heidi Klum “Bu çok inanılmazdı.” naber mandel “Onu küçümsemene ve sonra gözlerimizi kamaştırmasına bayılıyorum” diye ekliyor.

Kristen Cruz karantina sırasında TikTok’ta viral olan 19 yaşında bir şarkıcı. Sansasyonel “I See Red” coverıyla jüriyi kendine hayran bırakıyor. Herkes Bir Kanun Kaçağı Sever. Kristen, seyircilerin onun için tezahüratlarını duyduğunda ağlamaya başlar. Simon, Kristen’ın performansını “inanılmaz” olarak nitelendiriyor ve diğer jüri üyeleri de aynı fikirde.

AGT birkaç komedyeni sahneye davet ediyor. Chris James yargıçları, özellikle Howie’yi etkiliyor. Howie, Chris gibi biriyle bu yıl bir çizgi romanın sonuna kadar gidebileceğini umuyor. Connor Kral titrek bir başlangıç ​​yapar ve hatta Howie’den hayır alır. Ancak, diğer yargıçlar ona bir şans daha verir ve onu bir sonraki tura gönderir.

Kristen Cruz
Kristen Cruz, ‘AGT’ seçmeleri sırasında. (NBC)

Komedyen Dantel Larrabe yargıçlar ve seyirciler ile bir hit. Sofia, “Bu çok komikti, zahmetsizdi” diyor. Howie, Lace’in “O kadar doğal ki Sofia bunun bir performans olduğunu unutmuştu” diyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Lace ilerliyor.

Jannick Holste büyü ve dansı bir elektrik ve şaşırtıcı hareket için birleştirir. Heidi tamamen bu Alman eylemiyle ilgili olsa da, Simon performansın “aynı anda hem fevkalade iyi hem de fevkalade kötü” olduğunu kabul ediyor. Simon’ın çekincelerine rağmen, Jannick bir sonraki tura geçiyor.

Bir Şarkıcı ve Çok Aşklı Bir Komedyen Yargıçları Şaşırttı

Kieran Rodos tamamen kendi kendini yetiştirmiş bir piyanist ve şarkıcıdır. Şarkı söylemeye başlar Billy Joel’in “She’s Got A Way” ama Simon performansının ortasında onu durduruyor. Simon, Kieran’dan orijinal bir şarkı çalmasını ister.

Kieran, depresyonla savaşı hakkında yazdığı bir şarkı olan “Disengage”a karar verir. Howie, Kieran’a “Yıldızlı bir genç adamsın” diyor. Simon, bu seçmenin Kieran’ın hayatını değiştirebileceğine ve değiştireceğine inanıyor.

Kristy Sellars herhangi bir dansçıya benzemez AGT hiç gördü. Onun rutini, direk çalışmasını ve etkileşimli bir medya öğesini birleştiriyor. Heidi, Kristy’nin “muhteşem vizyonunu” övüyor ve “direk dansını yepyeni bir düzeye taşıdığını” söylüyor. Howie, Kristy’nin oyununun bir “Vegas şovu” olduğunu ilan eder.

Justin Rupple büyük çıkışını arayan bir stand-up komedyeni. Karısı ve partneri onu destekleyen seyirciler arasında. Yargıçlara 200’den fazla izlenimi olduğunu söylüyor ve taklitleriyle herkesi şaşırtıyor. Mark Wahlberg, Jim Carrey, Ryan Reynolds, ve dahası. Heidi, Justin’in onu “sudan çıkardığını” ve kendisinin şimdiden “yapım aşamasında” bir yıldız olduğunu söylüyor. Yargıçların hepsi ona aşık.

Cline İkizler hokey numaralarını al AGT sahne. İnanılmaz derecede uyumlular. Onlar izlemek için bir harika. Sofia tamamen bu “beklenmedik” ve “farklı” hareketle ilgilidir. Büyüleyici Avustralyalılar köpek rolü performansıyla herkesin kalbini çal. Howie, performansı “bale” ile karşılaştırır. Daha önce “bu kadar harika yapılmış” bir köpek gösterisi görmediğini itiraf ediyor.

testis tehlike hareketini getiriyor Amerika’nın yeteneği var ve tamamen vücudun sınırlarını keşfetmekle ilgili olduğunu söylüyor. Bıçaklara basıyor ve havada asılıyken boynunu bıçaktan sarkıtıyor. Yargıçlar bu canlandırıcı tehlike eylemi karşısında hayrete düşüyor.

Mayyas Altın Zil Alır

Mayyalar
Mayyas, Sofia Vergara’dan Altın Zil’i alır. (NBC)

Gecenin son performansı geliyor Mayyalar, Lübnan’dan bir dans grubu. Mayyas’ın lideri izleyerek büyüdü AGT ve ondan ilham aldığını söylüyor gece kuşu seçmelere. Çarpıcı performanslarının ardından grup, jüri üyeleri tarafından ayakta alkışlandı.

Sofia, “Burada hissettiklerimizi size açıklayacak hiçbir kelime yok” diyor. Performansın “şimdiye kadar gördüğüm en güzel, yaratıcı dans” olduğunu da ekliyor. Simon, “tartışmasız şimdiye kadar görmüş olabileceğimiz en iyi dans eylemi” olduğunu bile ortaya koyuyor. Sofia, gruba Altın Zil’ini vererek Mayyas’ı ne kadar çok sevdiğini göstermeye karar verir!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/mayyas-golden-buzzer-agt-season-17-episode-4-recap/

Yorum yapın

SMM Panel