17.000’den Fazla 5 Yıldızlı Yoruma Sahip Bu Çiçekli Kimono 14 $’a Satışta


Gerçek Amazon müşterilerinin ne düşündüğünü merak ediyor musunuz? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Akıcı ve gösterişli! Bu kimonoya TAKIMIYORUM!!! Bu benim mutlak favorim!!!! Bunu giyerken kendimi çok güzel hissettim. Hafif ve herhangi bir kıyafete eklendiğinde mükemmel bir fantezi dokunuşu katıyor. Plaj. Birkaç kıyafeti süslemek için ve ayrıca bir mayo örtüsü olarak kullandım. Onunla giyinebilir veya aşağı inebilirsiniz. Bu benim yeni plaj kıyafetim!”

“Bunu, akşam yemeğinde şık görünmek için bir tankın üzerine giymek için bir gemi gezisi için aldım. Bunları seviyorum ve daha fazlasını sipariş edin! Bavulunuzda yer kaplamaz ama harika bir şıklık hissi katar.”

“Kaliteli ve fit! Bu çiçekli kimonoyu şu ana kadar çok beğendim. Daha çok ilkbaharda altı ila dokuz aylık hamileyken giymek için aldım ama sonra da giyeceğim çünkü o zaman da giyeceğim! iyi bir uzunluk, ben 1.80 boyundayım ve popomun altından birkaç santim sarkıyor.Akıcı, hafif, iyi bir şekilde dik ve aynı zamanda kaliteli.Kollar açıklıklarda geniş ve ikiye kadar düşüyor kollarımdan aşağı üçte. Tavsiye ederim!”

“Sağ tarafıma bağlı bir karın giderim ve çantam var ve hem sevimli hem de durumumu gizlemede işlevsel olan bir kimonoya ihtiyacım vardı. Florida’da yaşıyoruz ve hava inanılmaz derecede sıcak. Bu kimono şık, hafif ve drenaj çantamı gizliyordu. yaz sıcağına girerken. Bu satın alma işleminden çok memnunum. Renkler güzel ve çeşitli durumlar için mükemmel. Ayrıca bedene de uyuyor.”

“Bu bluzu SEVİYORUM. Bir ton iltifat aldım. Fotoğrafımı Facebook’ta yayınladım ve 200’den fazla beğeni ve yorum aldım. İyi örtüyor, yani gizlemek istediğiniz bazı vücut kusurlarınız varsa, işte bu!”

“Baskı ve kalıp tam olarak tanıtıldığı gibiydi. Günlük giyim ve yüzerken örtünmek için çok şirin. Seyahat için çok esnek!”

“Gardırop olmazsa olmaz. O kadar hafif ki, giydiğinizi bile bile anlıyorsunuz. Kolsuz siyah bir elbiseyi veya kolsuz bir bluzu elbise pantolonu veya kot pantolonla süslemek için mükemmel. Mutlaka sahip olunması gereken bir parça.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1323857/this-17-floral-kimono-has-over-13-000-five-star-reviews-on-amazon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel