16 Yaşındaki Honey Boo Boo, Son Sınıf Portresine Göz Attığını Paylaştı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Alana Bal BooBoo Thompson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristin Callahan/ACE Resimleri/Sh

Çok hızlı büyüyor! Alana “Bal Boo Boo” Thompson26 yaşındaki, lise son yılına girmeye hazırlanırken son sınıf portrelerini göstermek için 5 Ağustos’ta Instagram’a gitti. Fotoğrafların atlıkarıncası (görülen burada), çarpıcı profesyonel enstantanelerin önizlemelerinde geleneksel siyah mezuniyet örtüsü içinde gülümseyen bir Alana’yı ve fotoğrafının çekilmesi sürecindeki sahne arkası fotoğrafında gösteriyor. Diğer iki resimde Alana’nın lisesini beyaz bir “WCHS” pilili tenis eteğiyle eşleştirilmiş üzerinde “SENIOR” yazan siyah uzun kollu bir gömlekle temsil ederken genişçe gülümsediği görülüyor. “kıdemli yıl!!” Alana, güzel resimleri coşkuyla paylaştı.

Son sınıf, Alana’nın hayatında yaklaşan tek büyük olay değil. Temmuz ayında, 150 kilo hedef ağırlığına ulaşmak için 125 kilo verme umuduyla kilo verme ameliyatına hazırlandığını açıkladı. Ameliyat, Alana’nın 17 yaşına basacağı 28 Ağustos doğum gününden kısa bir süre sonra gerçekleştirilecek. Alana’nın alacağı kesin prosedür, ameliyatsız ayakta tedavi prosedürü olan sütürle şekillendirilmiş endoskopik bir kılıftır. mideyi fiziksel olarak küçültmek zorunda kalmadan yüzde 70 ila 80 oranında küçültür.

Alana Bal BooBoo Thompson
Alana Thompson, ‘Toddlers & Tiaras’ta küçüklüğünden beri halkın gözü önünde büyüdü (Fotoğraf: Kristin Callahan/ACE Pictures/Sh)

Alana’nın annesi Haziran “Mama June” ShannonÇok gergin bir ilişkisi olduğu 42 yaşındaki kızının ameliyat olduğunu halktan öğrendiğini ve kararından hiç memnun olmadığını söyledi. “Bu Alana’nın almak istediği bir şeyse destekliyorum ama 18 yaşına gelene kadar beklemesi gerektiğini söyleyebilirim” Mama June: Kefaret Yolu Daha önce kendisine kilo verme ameliyatı olan yıldız, şunları söyledi: TMZ 27 Temmuz’da.

Alana, ameliyatla ilgili kendi tereddütünden bahsetmiş, ancak nihayetinde kendisi için en iyi kararın bu olduğuna karar vermiş. “Gidip yapmadan önce bunun gerçekten yapmak istediğim bir şey olduğundan emin olmak istiyorum” dedi. Bu gece eğlence onun düşünce süreci hakkında. “Beni öldürecek bir şey olmadığından emin olmak istiyorum. Ve gidip yapmadan önce gerçekten yapmak istediğim bir şey olduğundan emin olmak istiyorum.”

TLC realite yıldızı daha sonra ameliyatın neden kendi yararına olduğunu açıkladı. “Spor salonuna girebileceğimi biliyorum ve diyet yapabileceğimi biliyorum ve bunu kilo vermek için yapabileceğimi biliyorum” diye itiraf etti. “Denedim. Denedim diyeceğim ama içimdeki tek şey motivasyonum olmaması. Her gün spor salonuna gitmeye devam etmek için hiçbir motivasyonum yok. Sağlıklı beslenmeye devam etmek için hiçbir motivasyonum yok çünkü iyi olduğunu düşündüğüm şeyleri yiyeceğim.”

Son sınıfın başlangıcında ve ameliyatta ona destek olan Alana’nın 20 yaşındaki erkek arkadaşı, Dralin Carswell. Alana’ya yakın bir kişi ÖZEL olarak ortaya çıktı HollywoodYaşam Dralin’in de ameliyat olacağını ve Alana’yı yeni yolculuğunda destekleyeceğini söyledi. “Her ikisi de yeme alışkanlıklarını değiştirerek ve egzersiz yaparak kilo veriyorlar ve bunun daha fazla kilo vermelerine ve uzak durmalarına yardımcı olacağını düşünüyorlar” dediler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/honey-boo-boo-senior-year-portrait-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir