15 Downton Abbey Sırları Açıklandı


11. Leydi Edith Crawley onun çıkış yapan rolü olmaya devam etse de, Laura Carmichael neredeyse dizi için seçmelerine katılmadı.

Çünkü Shakespeare’in gezici bir yapımında başrol oynuyordu. On ikinci geceCarmichael itiraf etti Tribün Haber Servisi“Evet, lordum, yarım günlük bir çekim olacağını düşündüm, belki bir satır. Ama televizyonda yaptığın özgeçmişinde olması iyi olurdu. Ben de ‘ben’ diye düşündüm. Bu televizyon işi için bu rüya Shakespeare’i geri çevirmek zorunda kalacağım. Ne felaket!'”

12. 2012 yılında, Gillian Anderson reddettiğini açıkladı Elizabeth McGovern’ın nihayetinde Downton’ın Amerikalı varisliğe dönüşen Kontesi Grantham’ı oynadığı Cora Crawley rolü.

13. Başına Vanity Fair, kraliçe ikinci Elizabeth gösterinin büyük bir hayranıydı ve eğlence için gerçeği kontrol ederdi. Kraliçe yazar Brian Hoey ile birlikte At Home, “Hataları seçmeyi seviyor” dedi. İnsanlar. Yıldıza göre Prens William da diziyi izlediğini itiraf etti. Alan Sülük.

“Elini sıktım ve aslında ‘Şovun büyük bir hayranıyım, ancak şimdi karımın bir bebeği oldu’ dedi” dedi. Neler Olduğunu Canlı İzle 2013’te. “Açıkçası çok boş zamanı var, bu yüzden [Kate]bunu izlettiriyor. ‘Benimle izleyeceksin!'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1225430/15-downton-abbey-secrets-revealed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel